Konya Filo Kiralama ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Konya’da faaliyet gösteren şirketinizin büyüklüğü ve türü fark etmeksizin filo kiralama hizmetinin sunduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Şirketinizin ihtiyacına yönelik bir ulaşım ağı kurabilir veya mevcut ulaşım ağınızı Konya filo araç kiralama hizmetiyle güçlendirebilirsiniz. Eğer Konya filo kiralama sektörünü yakından tanımak ve uzun dönem araç kiralamanın avantajlarını keşfetmek isterseniz yazımızın devamında aradığınız tüm cevapları bulabilirsiniz. O halde Konya’da filo kiralamayla ilgili bilmeniz gerekenlere yakından bakalım!

1. Konya Filo Araç Kiralama Sektörüne Genel Bakış

İç Anadolu Bölgesi’nin ticari ve sanayi faaliyetlerinde köprü görevi gören Konya hem çevre illerdeki hem de Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlerin uğrak noktası oluyor. Haliyle Konya sektörel anlamda gelişirken trafik sıkıntısı ve araç bulma konusunda her geçen gün farklı çözümlere ihtiyaç duyuyor. Konya filo araç kiralama hizmeti ise bu aşamada şirketlerin ulaşım sorununa alternatif bir yanıt veriyor.
Şirketlerin kendilerine ait bir ulaşım sistemine sahip olmasına imkan tanıyan Konya uzun dönem araç kiralama hizmeti, şirketleri verimli bir ulaşımla tanışmaya davet ediyor. Öyle ki üretim ve dağıtım süreçlerine hız kazandırma ve şirket çalışanlarını motive etme gibi etkilere sahip olan Konya filo araç kiralama hizmeti daha pek çok açıdan avantaj sağlıyor.

2. Konya'da Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları

Konya’da uzun dönem araç kiralama yaparak şirketinize hem maddi hem de operasyonel süreçlerde avantaj sağlayabilirsiniz. Ancak bunun için doğru filo kiralama firmasını tercih etmeniz gerekiyor. Sunduğu hizmetlerle filo kiralama seçenekleri açısından sizlere ayrıcalık katacak ve bu süreci şirketiniz için çok daha verimli kılacak filo kiralama şirketleriyle sözleşme imzalamanız son derece önemli. Aksi halde şirketlerin sunacağı avantajlar yetersiz kalabilir ve ulaşım ağınızda çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bilinirliği yüksek, güvenilir bir filo firmasından Konya yıllık araç kiralama hizmeti alarak deneyimleyebileceğiniz uzun dönem kiralama avantajları şu şekilde:

 1. Araç satın alma masrafından kurtulmak: Konya’da bulunan şirketinize filo kiralama hizmeti satın alarak şirket sermayenizi büyük ölçüde koruma altına alabilirsiniz. Şirketinizin ulaşım ağı için sizleri araç satın almanın yükümlülüklerinden kurtaran filo kiralama hizmeti, maddi anlamda kârlı bir süreci beraberinde getiriyor.  Bu hizmetle yalnızca araç satın almak için ayıracağınız bütçeden değil, aynı zamanda satın alma aşamasında ödemeniz gereken Özel Tüketim Vergisi (ÖTV)’nden de muaf olabilirsiniz.
 2. Araç vergilerinden muaf olmak: Konya filo rent a car hizmetini tercih ederek sadece ÖTV’den değil, her yıl düzenli olarak ödenmesi gereken Katma Değer Vergisi (KDV) ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ücretlerini ödeme zorunluluğunuzu da ortadan kaldırabilirsiniz. Filo kiralama hizmeti veren birçok şirket Konya’da binek ve ticari araç kiralama hizmeti kapsamında devlete ödenmesi gereken vergileri üstleniyor. Bu sayede kiraladığınız araçlar için herhangi bir vergi ödemesi yapmak durumunda kalmıyorsunuz.
 3. Rutin süreçlerin sorumluluğundan kurtulmak: Şirketiniz için filo kiralama hizmeti satın aldığınızda yıllık araç muayenesi gibi gereklilikleri takip etmenize ve zaman ayırmanıza gerek kalmaz. Günümüzde filo kiralama firmaları filo yönetimi konusunda neredeyse tüm bakım süreçlerini üstleniyor. Bu sayede şirket sahibi olarak araçların bakımının yapılması gerektiğinde ya da herhangi bir olası arızada sorumluluk almadan hizmetin sunduğu diğer tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz.

3. Konya'da Filo Kiralama Şirketi Seçeneğiniz Hedef Filo!

Konya’da filo kiralama hizmeti satın almak için şirketinize hitap edecek bir filo firması bulamadınız mı? O halde Hedef Filo Konya uzun dönem araç kiralama hizmetiyle tanışın! Uzun vadeli kiralamada ekstra hizmetler ile sektöründe öne çıkan Hedef Filo’yu, Konya’da yıllık filo kiralama için tercih edebililirsiniz.
Hedef Filo, müşteri portföyüne ayrıcalıklı deneyim sunmayı ve şirket ulaşım ağını maksimum düzeyde verimli kılmayı amaçlıyor. Hedef Filo’nun sunduğu hizmetlerin detayları ise aşağıda sizi bekliyor!

3.1. Hedef Filo'nun Sunduğu Hizmetler

 1. Profesyonel danışmanlık hizmeti: Şirketlerin türüne ve genel yapısına en uygun opsiyonlar Hedef Filo’nun uzman portföy yöneticileri tarafından belirleniyor. Böylece ticari ve binek araç kiralama hizmeti şirketlere maksimum verim sunuyor.
 2. İl bazlı plaka hizmeti: Şirketlerin talebiyle kiralanacak filo araçlarının plakasını Konya’nın plaka kodu olan 42 olarak seçmek mümkün. Konya’daki şirketler kiralayacağı tüm araçlarda ilin kendine ait plaka koduyla filoyu teslim alabiliyor.
 3. Araç bakım hizmeti: Konya’daki şirketler Hedef Filo’dan filo kiralama hizmeti satın aldığında sözleşme kapsamında araçların yıllık bakımlarını da ücretsiz olarak yaptırabiliyor. Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu servisler şirketlerin gerekli bakımlarını yapıyor ve bu bakımlar için şirketler herhangi bir ödeme yapmıyor.
 4. Arıza ve yol yardım hizmeti: Şirketler kiraladığı filo araçlarında herhangi bir arızayla karşılaştığında veya yol yardımına ihtiyaç duyduğunda Hedef Filo’ya ulaşabiliyor. Hedef Filo, yine anlaşmalı olduğu servislerle etkili bir hizmet sunuyor.
 5. İkame araç hizmeti: Kiralanan araçlar kaza ve hasar gibi sorunlar nedeniyle bakıma alındığında Hedef Filo şirketlere ikame araç temin ediyor. Bu sayede şirketlerin iş süreçlerinde aksama olmuyor.
 6. Lastik değişim hizmeti: Şirketler bir süre kullandığı araçların yıpranan lastiklerini sözleşme kapsamında ücretsiz şekilde değiştirme imkanına sahip oluyor.
 7. HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) temin hizmeti: Konya filo rent a car hizmetiyle şirketlerin HGS ile ilgili tüm ücretlendirmeleri Hedef Filo tarafından karşılanıyor.
 8. Trafik, sigorta, muayene takip ve ödeme hizmeti: Hedef Filo uzun dönem araç kiralama hizmetinden yararlanan Konya şirketleri bu süreçte araçlara ait trafik sigortası, vergi, harçlar ve muayene işlemlerine ücret ödemiyor. Tüm masrafları Hedef Filo üstleniyor.

4. Konya'da Filo Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 1. Konya’da filo araç kiralama yapmak için öncelikle filo firmasını seçmek gerekiyor. Filo şirketine giderek, telefonda görüşerek ya da internet üzerinden form doldurarak bilgi almanız önem taşıyor.
 2. Şirketinizin filo ihtiyaçları belirleniyor. Araç sayısı, tipi, boyutu ve kiralama süresi gibi detaylar netleştiriliyor.
 3. Detaylar netleştirildikten sonra sözleşme aşamasına geçiliyor. Bu aşamada filo firmasına şirketinizin faaliyet raporu, araçları kullanacak kişilerin kimlik fotokopileri ve imzaları gibi belgeleri ibraz etmeniz gerekebiliyor.
 4. İmzaların atılmasıyla uzun dönem araç kiralama hizmeti başlıyor ve araçlar şirketinize gönderiliyor.

5. Konya'da Yıllık Araç ve Filo Kiralama Fiyatları

Konya’da yıllık araç ve filo kiralama fiyatları pek çok etkene bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. En doğru bilgiyi almak için Hedef Filo web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Site üzerinden şirketinize en uygun filo kiralama yöntemini belirleyebilir ve filo kiralama teklif formunu doldurarak size özel bir filo kiralama teklifi alabilirsiniz. Hemen şimdi Konya’da filo kiralama fiyatları ne kadar öğrenin ve uzun dönem araç kiralamanın sunduğu fırsatlardan yararlanın!

Hedef Filo, esnek ödeme seçenekleriyle çözüm ortağınız olmaya hazır. Hadi, siz de hemen Hedef Filo’yla iletişime geçin ve Konya yıllık araç ve filo kiralama hizmeti hakkında daha detaylı bilgi sahibi olun!