Referanslarımız

Bolat Medikal
Bolat Medikal

Bolat Medikal

Hedef Filo ile altı yıldan beri çalışıyoruz, hiçbir sıkıntı yaşamadık. Her türlü desteği veriyorlar, mail’lerimize telefonlarımıza anında dönüş yapıyorlar. Hedef Filo’nun şirketimize sunmuş olduğu avantajlardan biri operasyonel diğer maddî. Maddî avantajlarından bahsetmem gerekirse; vergi konusunda avantaj sağlıyor, bu da şirket kârlılığımızı artırmamızda bize destek oluyor.

Eker Süt Ürünleri
Eker Süt Ürünleri

Eker Süt Ürünleri

Filo kiralamanın bize getirdiği avantajlardan birincisi; finansman maliyeti. Bunun dışında operasyonel yönetim konusunda ciddi bir kolaylık sağlıyor sistem. Hedef Filo’nun çalışma modelinde esnek bir bakış açısı var. Daha çözümsel, daha konuya odaklı bir çalışma modeli. Operasyonel yönetimi yapamayan hiçbir firma araç satın almamalı, kiralama hizmetinden yararlanmalı.

Akkök
Akkök

Akkök

Servis sistemi, operasyonel yönetim başlıkları, resmi işlemler, vergi, HGS, trafik cezaları, vb yönetimlerinin gerçekleşmesi bizim açımızdan oldukça yorucu bir tempo; ama Operasyonel Kiralama tüm bu süreçleri tek pakette toplayıp sizler adına oldukça yorucu olan bu süreci çok kolay bir hâle getirebiliyor. Hedef Filo da bu konuda uzun süredir Akkök Holding’e ve tüm grup şirketlerine kusursuz bir hizmet yaratan iyi bir partner.