Operasyonel Kolaylık

Hedmobil

Araç takip sistemimiz Hedmobil ile filonuzu akıllı yöneterek fark yaratabilir, araç kullanıcı davranışlarını ölçüp güvenli sürüş sağlayarak kazaları azaltabilirsiniz. Anlık konum izleme, rota optimizasyonu, kilometre aşım bildirimi, yakıt kontrolü, uzaktan güç kesme ve acil durum alarmı gibi çeşitli özelliklerle operasyonel faaliyetlerinizi iyileştirebilirsiniz. Ayrıca kapsamlı raporlar ile filonuz için gerekli aksiyonları verilere dayalı şekilde alabilirsiniz.

Logo Giydirme/Sökme

Talep etmeniz hâlinde aracın logo giydirme, sökme ve temizleme işlemlerini yapıyoruz. Müşavir işlemleri için faturayı, trafik tescil işlemleri için ise dekontu ibraz etmenizin ardından yetki yazısı ve vekaletnameyi size iletiyoruz.

Yakıt Yönetim Sistemi

Yakıt Yönetim Sistemi ile tedarikçi akaryakıt istasyonlarından şirket araçlarına anlık olarak ödeme yapmadan indirimli yakıt alabiliyor ve yakıt dolum bilgilerini takip edebiliyorsunuz. Akaryakıt harcamalarını size özel sunulan indirimli fiyatlar ve vade avantajlarıyla gerçekleştirebiliyor, sistem üzerinden yakıt tüketim istatistiklerini görebiliyorsunuz.

Ceza Yönetimi Hizmeti

Ceza Yönetimi Hizmeti, müşterilerimize düzenlenen ve tebliğ edilen trafik cezası, idari para cezası vb. cezaların Hedef Filo tarafından takibini ve fatura edilmek üzere ödenmesini sağladığımız hizmetimizdir. Müşterilerimiz, araçlarıyla ilgili ceza ödemelerinde erken ödeme indiriminden faydalanır; prosedürlerin izlenme adımlarını Hedef Filo'ya bırakarak operasyonel kolaylığın keyfini sürer.

Güvenli Sürüş Eğitimi

Her yıl binlerce trafik kazası meydana geliyor ve bu kazaların çoğu insan hatalarından kaynaklanıyor. Ancak, doğru eğitim ve bilgi ile bu tür kazaların önüne geçmek mümkün. Güvenli Sürüş Eğitimi, teorik ve uygulama eğitimleriyle sürücülerin dikkatlerini arttırarak ve tehlikeleri tanımalarını sağlayarak bilinçli bir sürücü yetiştirmeyi hedefleyen defansif sürücü eğitimidir. İş Güvenliği Kanunu'nun 6331 sayılı 4. Maddesi uyarınca, işverenlerin genel yükümlülükleri arasında mesleki risklerin önlenmesi, çalışanlara eğitim verilmesi ve bilgilendirilmesi bulunmaktadır. Bu kapsamda, araç kullanarak işlerini yürüten çalışanların alması gereken eğitimlerden biri de “Güvenli Sürüş Eğitimi” olarak tanımlanmaktadır.

Yurt Dışı Kullanım

Fark yaratan Yurt Dışı Kullanım hizmetimiz dâhilinde iş ve özel seyahatlerinizi gözetiyor, araçla yurt dışına çıkabilmenize imkân tanıyoruz. Bu hizmetimizden faydalanabilmek için size ileteceğimiz formu doldurmanız ve çıkış tarihlerini onaylatmanız yeterlidir. Sonrasında yurt dışı vekaletini adresinize gönderiyoruz.

Sat Kazan Kirala Kazan

Sat Kazan hizmetimizle şirket araçlarınızı gerçek değerinde satıyoruz. Kirala Kazan ile de operasyonel kiralama avantajları sunuyor; araç tedariği, sözleşme ve evrak takibi gibi süreçlerde destek veriyoruz. Biz satış operasyonunu üstleniyoruz, siz ise şirketinize nakit sağlama imkânına sahip oluyorsunuz. Ayrıca kiralık araçlar için anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik araç bakımı yaptırma gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz.