Operasyonel Kolaylık

Logo Giydirme/Sökme

Talep etmeniz hâlinde aracın logo giydirme, sökme ve temizleme işlemlerini yapıyoruz. Müşavir işlemleri için faturayı, trafik tescil işlemleri için ise dekontu ibraz etmenizin ardından yetki yazısı ve vekaletnameyi size iletiyoruz.

Yakıt Yönetim Sistemi

Yakıt Yönetim Sistemi ile tedarikçi akaryakıt istasyonlarından şirket araçlarına anlık olarak ödeme yapmadan indirimli yakıt alabiliyor ve yakıt dolum bilgilerini takip edebiliyorsunuz. Akaryakıt harcamalarını size özel sunulan indirimli fiyatlar ve vade avantajlarıyla gerçekleştirebiliyor, sistem üzerinden yakıt tüketim istatistiklerini görebiliyorsunuz.

Yurt Dışı Kullanım

Fark yaratan Yurt Dışı Kullanım hizmetimiz dâhilinde iş ve özel seyahatlerinizi gözetiyor, araçla yurt dışına çıkabilmenize imkân tanıyoruz. Bu hizmetimizden faydalanabilmek için size ileteceğimiz formu doldurmanız ve çıkış tarihlerini onaylatmanız yeterlidir. Sonrasında yurt dışı vekaletini adresinize gönderiyoruz.

Sat Kazan Kirala Kazan

Sat Kazan hizmetimizle şirket araçlarınızı gerçek değerinde satıyoruz. Kirala Kazan ile de operasyonel kiralama avantajları sunuyor; araç tedariği, sözleşme ve evrak takibi gibi süreçlerde destek veriyoruz. Biz satış operasyonunu üstleniyoruz, siz ise şirketinize nakit sağlama imkânına sahip oluyorsunuz. Ayrıca kiralık araçlar için anlaşmalı servislerde hiçbir ücret ödemeden periyodik araç bakımı yaptırma gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyorsunuz.