Markalarımız ve İştiraklerimiz

Filomingo, Hedef Filo’nun dijital markasıdır.

Filomingo; Hedef Filo’nun, şahıs şirketleri ve meslek erbapları odağıyla tasarlanmış ve ihtiyaca uygun, zengin ürün seçenekleri sunan dijital markasıdır. Filomingo’da tercihe göre online ortamda self servis işlemlerle veya görüntülü danışman desteğiyle 0 KM araçlar, 12 aydan başlayan vade seçenekleriyle kiralanabilir.

Voltify, Hedef Filo’nun elektrikli araç kiralama iştirakidir.

Voltify, kurumların veya bireylerin 3 ila 12 ay süre ile elektrikli araç kiralamalarına imkân veren, %100 Hedef Filo iştiraki olarak hayata geçen, Türkiye’nin ilk ve tek abonelikli elektrikli araç platformudur. Böylece kullanıcıların elektrikli araçları hayatlarına gerçek anlamda entegre ederek deneyimlemelerine imkân verir. Araçların sigorta, bakım ve onarım gibi işlemlerini üstlenerek kullanıcıların hayatını kolaylaştırır; sadece sürüş deneyim ve keyfine odaklanmasına imkân sağlar.

  • Voltify kolay bir deneyim sunar: Kullanıcı dostu ara yüzü ve yalınlık odaklı deneyimi ile Voltify dakikalar içerisinde başvuru işlemlerinizi yapmanızı sağlar.
  • Voltify hızlıdır: Tercih ettiğiniz elektrikli aracı kullanabilmek için aylar süren karar, seçim ve tedarik sürelerine karşın Voltify ile sadece birkaç gün içerisinde aracınızın keyfini sürmeye başlarsınız.
  • Voltify esneklik sağlar: Farklı kilometre ve süre seçenekleri ile merak ettiğiniz tüm elektrikli araçları deneyimleyebilirsiniz. Değişen ihtiyaçlarınıza göre bir sonraki işleminizde farklı bir aracı tercih etmenizi mümkün kılan çeşitlilik sunar.
  • Voltify doğayı gözeten bir yaklaşıma dayalıdır: Günümüzün yaygın araba teknolojisi olan içten yanmalı motorların aksine, sıfır karbon salımı sunan elektrikli araçları kullanırsınız.