İş Birlikleri

Hedef Filo - Alphabet İş Birliği

Türk ve Alman şirketler arasındaki ekonomik iş birliklerinden birine imza atmaktan gurur duyuyoruz. BMW Group bünyesinde 1997 yılından itibaren faaliyet yürüten ve uluslararası filo kiralama ve yönetimi konusunda uzman olan Alphabet ile yaptığımız anlaşma doğrultusunda, Alphabet’in Türkiye’deki bütün kiralama operasyonunu Hedef Filo yönetecek.

32 ülkede mobilite adına önemli adımlar atan ve portfolyosunda 700 binden fazla araba ve hafif ticari araç bulunan Alphabet, dünya çapında dördüncü sırada.

 

Hedef Filo – Athlon İşbirliği

Geniş ürün portföyü ve global standartlara sahip kaliteli hizmet yelpazesi ile uluslararası şirketlere hizmet vermekte deneyimli Hedef Filo, 100 seneden uzun süredir Avrupa’nın en büyük global operasyonel kiralama şirketi olan Athlon ile anlaşmaya yapmıştır.

Bu iş birliği kapsamında, Athlon’un Türkiye’deki bütün kiralama operasyonunu Hedef Filo yönetmekte. Merkezi Hollanda’da bulunan Athlon’un Avrupa’daki 11 ülkede 425.000 aracı bulunmakta. Athlon uluslararası müşterilerine 20’den fazla ülkede güvenilir iş ortakları ile hizmet vermekte.

Athlon Daimler AG’nin bir şirketi ve Daimler Mobility AG tarafından yönetilmekte.

 

Athlon ağına erişmek için tıklayınız.