Filo Yönetimi Avantajlarınız

Şirketinize ait binek ve ticari araçlarınızın servis, bakım, sigorta gibi operasyonel işlemlerini sizin yerinize Hedef Filo’nun yönettiği Filo Yönetimi hizmetini aldığınız zaman;

  • Araçlarınızın operasyonel işlerine zaman ayırmazsınız,
  • Kasko, periyodik bakım, lastik, muayene gibi işlemlere ek ücret ödemezsiniz,
  • MTV, HGS geçişleri ve Trafik Para Cezası ödemelerinin takibini sizin yerinize Hedef Filo yapar,
  • Filonuzun yönetimi için ek istihdam yaratmanıza gerek kalmaz,
  • Öngörülemeyecek masraflarınızı engelleyerek, nakit akışınızı aylık olarak takip edebilirsiniz.

Hedef Filo’nun filo yönetimi hizmet kapsamı aşağıdaki gibidir;

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Hedef Filo tarafından karşılanır.

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Hedef Filo tarafından karşılanır.

Şirketinize ait araçlarınızın Filo Yönetimi sözleşmesi süresi boyunca olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde Hedef Filo tarafından karşılanır.

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, 444 1 433 numaralı Hedef Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Filo Yönetimi hizmet süresi boyunca, aracınızın periyodik bakım, lastik değişim ve hasar işlemleri için ofisinizden alınıp tekrar ofisinize teslimi işlemlerinde, sözleşme şartları dahilinde Hedef Filo’nun temin edeceği vale aracılığı ile transfer işlemlerinin yapılması sağlanır.

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Hedef Filo tarafından karşılanır. Filo Yönetimi sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız araçlarınıza HGS etiketi Hedef Filo tarafından temin edilir. HGS ile ilgili tüm takipler ve ödemeler Hedef Filo tarafından yapılarak geçiş ücretleri daha sonra sizlerden tahsil edilir.

Filo Yönetimi hizmeti aldığınız araçlarınıza ait vergiler Hedef Filo tarafından karşılanır. Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Hedef Filo tarafından karşılanır.

Filo Yönetimi E-Broşür