Sosyal Sorumluluk

Erkek egemen bir sektörde kadının tutkulu ve detaycı çalışma prensibi ile yükselmekten onur duyuyoruz!

Toplumsal cinsiyet eşitliğini en büyük ilkelerimizden biri olarak görüyoruz. Ülkemizin gelişimi için kadınların iş hayatında daha çok var olması gerektiğine inanıyor, kariyerlerinde eşit şartlara sahip olabilmeleri için toplumsal fırsat eşitliğini destekliyoruz. Bugün, yüzde 55’i yönetim düzeyinde olmak üzere yüzde 57 kadın çalışan oranımızla kadın istihdamına var gücümüzle arka çıkıyoruz!

Ülkemize katmak istediğimiz değerleri öncelikle şirket politikalarımızda benimsiyor, gelişimin ilk tohumunu kendi bünyemizde atıyoruz. Bununla birlikte, kadın istihdamını ülke çapında destekleyen sosyal sorumluluk projelerini de hayata geçiriyoruz.

KAGİDER – Genç Kadınlara Mentorlük Projesi

KAGİDER iş birliğiyle yürüttüğümüz Genç Kadınlara Mentorlük Projesi ile üniversite son sınıf öğrencisi veya yeni mezun genç kadınların profesyonel yaşama çok daha güçlü bir başlangıç yapmalarını hedefliyoruz. Projemizle birlikte bilgiye ve mentorlüğe erişim kapsamında genç kadınlara fırsat eşitliği sağlıyoruz.

Yeniden Teknoloji Kariyer Dönüşüm Programı

İş hayatında eğitimli ve yetkin kadın çalışanlara olan ihtiyacın her zaman farkındayız. Öte yandan, kariyer molalarının kadınlar için profesyonel yaşamda bir engel teşkil etmemesi gerektiğini savunuyoruz. YenidenBiz derneğiyle hayata geçirdiğimiz Yeniden Teknoloji Kariyer Dönüşüm Programı ile çalışma hayatına ara vermiş kadınların iş hayatına yeniden kazandırılmasına destek oluyoruz.