“Mutlu müşteri, mutlu çalışan ve mutlu tedarikçi” ilkesine inanır, çalışanlarımızı iş yaklaşımımızın merkezine yerleştiririz.

Hedef Filo takımına, yüksek iş bilgisine, yetkinliğe ve iş ahlakına sahip bireyleri dahil eder, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine destek oluruz. Takım arkadaşlarımızın sahip oldukları bilgi, yetenek ve becerileri en verimli şekilde ortaya koyabilmeleri için gerekli ortamı oluşturmaya çalışırız.

Değerlerimiz;

Müşteri Odaklılık; Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlar, beklentilerinin üzerine çıkmak için özen gösterir ve hızlı çözüm üretiriz.

Takım Çalışması; Hedef Filo olarak, uyum ve paylaşım içinde keyifle çalışır, birbirimizden aldığımız güç ile ortak amacımıza ulaşırız. “Ben” odaklı değil “Biz” odaklı düşünmeye değer veririz.

Sürekli Gelişim; İşimizi her gün daha iyi yapmak için sürekli sorgular, araştırır, kişisel gelişime zaman ayırır, yetenek ve yetkinliklerimizin gelişimi için yatırım yaparız. Bireysel üretkenliği destekleriz.

İş ve Özel Yaşam Dengesi; Hedef Filo olarak, iş ve özel yaşam dengesinin sağlanması ve sürdürülebilirliği bizim için oldukça önemlidir.

Yenilikçilik; Araştırma ve geliştirmeye önem vererek, şirketimize ve müşterilerimize artı değer sağlayacak; fikir, yöntem ve çözümler üretiriz.

Sonuç Odaklılık; Hedefimize odaklanır, doğru sonuca kararlılıkla ve zamanında ulaşırız.

Hedef Filo’da işe alım, pozisyonun gerektirdiği teknik bilgi ve yetkinliklere sahip, şirket kültürü ile uyumlu ve kültüre katkıda bulunabilecek adayların organizasyona kazandırılması açısından en önemli süreçlerden biridir.

İşe alım ekibimiz, web sitemiz, kariyer portalları, iç başvurular ve referans aracılığı ile bize ulaşan başvuruları titizlikle değerlendirdikten sonra adayları sürece dahil eder.

İşe Alım sürecimiz genel olarak;

 • Mülakat Daveti ve Bilgilendirme: Adaylarımızı mülakata davet eder ve onları mülakat detayları hakkında öncesinde bilgilendiririz.
 • Mülakat Süreci: Adaylarımız, İşe Alım Ekibimiz, bölüm yöneticilerimiz, direktörlerimiz ile görüşmeler yaparak şirketimizi tanır, pozisyon hakkında bilgi alır, kendilerini anlatır; keyifli ve verimli bir mülakat deneyimi yaşarlar.
 • Değerlendirme Araçları: Pozisyon bazında farklı değerlendirme araçları uygulanabilir. Genel Yetenek Testi, İngilizce Seviye Tespit Testi, Kişilik Envanteri, Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulaması bu araçlardan bazılarıdır.
 • Pozisyonlar için uygun bulunan adayların referans kontrollerini gerçekleştirdikten sonra, teklif sürecine geçilir, süreçte birlikte ilerleyemeyeceğimiz adaylarımıza e-posta yolu ile bilgilendirme yaparız.
 • Hedef Filo’daki açık pozisyonlara aşağıdaki başvuru butonundan ulaşabilirsiniz.

Başvuru için tıklayınız

Hedef Filo’da rekabetçi ve şirket stratejilerine uygun ücretlendirme ve yan hak sistemimiz bulunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda her sene düzenli olarak ücret araştırmalarına katılarak tüm sektörlerin ücret seviyelerini yakından takip ederiz.

Hedef Filo ücretlendirme sistemi, yazılı görev tanımlarına istinaden, pozisyonun iş büyüklüğü, yetki ve sorumluluk düzeyine göre oluşturulur ve uzmanlık alanları baz alınarak yapılır.

Ücretler brüt olarak yılda 12 maaş üzerinden, TL para birimi olarak ödenir.

Ücret artışlarını, yılda bir defa Ocak ayında yaparız. Genel ücret artış oranının belirlenmesinde, enflasyon verileri, genel piyasa verisi ve sektörel ücret verilerini dikkate alırız.

Yılda bir kez şirket iş sonuçlarına ve bireysel performansa bağlı olarak performans prim ödemesi gerçekleştiririz. Satış ekiplerimizin prim sistemi ise aylık ve çeyrek bazdadır.

Özel Sağlık Sigortası: Devletin zorunlu tuttuğu yasal sigortaya ilave olarak, kadromuzda yer alan çalışanlarımızı işe başladıkları tarih itibarıyla Özel Sağlık Sigortası kapsamına alırız.

İşveren Katkılı Bireysel Emeklilik Sistemi: Kadromuzda yer alan çalışanlarımıza, anlaşmalı olduğumuz Bireysel Emeklilik şirketi aracılığı ile işveren katkılı Bireysel Emeklilik hakkı verilir. Şirketin sağladığı Bireysel Emeklilik Sistemi işveren ve çalışan ortak katılımlı bir plandır. Bireysel Emeklilik Sistemi hakkından faydalanmak için çalışanın bireysel talebi ve katılımı yeterlidir.

Ulaşım: Merkez ofis çalışanlarının işe gelip gitmesi için belirlenen güzergahlarda servis imkanı sağlıyoruz.

Şirket Aracı & Cep Telefonu ve GSM Hattı: Pozisyonun ihtiyacına göre veya pozisyon gereği şirket aracı, GSM hattı ve cep telefonu tahsis ediyoruz.

Yemek: Çalışanlarımızın öğle yemeği giderlerini karşılamak amacıyla kendilerine yemek kartı sunuyoruz.

Ücretli İzin: Çalışanlarımızın yıllık ücretli izin süreleri, hizmet süreleri;

 • 1 yıldan 5 yıla kadar (5 yıl dahil) olanlar için 14 günden,
 • 5 yıldan fazla 15 yıldan az olanlar için 20 günden,
 • 15 yıl (dahil) ve daha fazla olanlar için yirmi 26 günden az olmamak üzere hesaplanır. Bu izin günlerine Cumartesi günleri dahildir.

Doğum günü İzni : Doğum günü izni çalışanlarımız için doğum gününde kullanmak üzere verilmiş bir günlük ücretli izin hakkıdır.

Ayrıca çalışanlarımız yıl içerisinde ihtiyaç duymaları halinde şirket kuralları çerçevesinde mazeret izni kullanabilirler.

Çalışma Saatleri: Mesai saatleri 08:30 – 18:00 olarak düzenlenmiştir.

Organizasyonun temel hedefleri doğrultusunda çalışanlar yöneticileri ile birlikte kendi görevlerine uygun SMART hedefler belirlerler. Bu hedefler yıl içinde takip edilir, gerekli değişiklikler ve yönlendirmeler yapılır. Yılın sonunda gerçekleştirilen hedeflerle karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir. Hedef Filo’da çalışanların performans düzeyi, yıllık prim sistemi ile ödüllendirmelerini, kişisel kariyer planları doğrultusunda terfi ve transfer süreçlerine dahil olabilmelerini sağlar.

Hedef Filo Performans Yönetim Süreci üç temel aşamadan oluşmaktadır;

 • Planlama ve Hedef Belirleme
 • Hedef Revizyon ve Ara Değerlendirme (Geribildirim) Dönemi
 • Yılsonu Değerlendirme Dönemi

Hedef Filo çalışanları gösterdikleri performansın karşılığında şirket içinde ihtiyaç duyulan görevlere geçişler yapabilirler. Yüksek performansa dayalı kariyer sisteminde terfi ve transfer söz konusu olabilmekte ve çalışanlar yeni görevlerine önceden hazır olabilmeleri için gelişim programlarına dahil edilmektedirler.

Kıdem Ödülleri; 5, 10 ve 15 hizmet yılını dolduran çalışma arkadaşlarımıza Vizyon Toplantımızda ödüllerini sunarız.

Yılbaşı Hediyeleri; Geleneksel olarak düzenlediğimiz “Boş Yok” temalı yılbaşı çekilişimizde her bir çalışanımıza kazandıkları hediyeleri sunarız.

Diğer Özel Gün Hediyeleri; Yıl içindeki diğer özel günlerde çalışanlarımıza alışveriş çeki vb. çeşitli özel gün kutlama hediyelerini sunarız.

HedefFun : Çalışanlarımız gönüllülük esasına dayalı olarak dilerlerse HedefFun ekibine katılarak sanatsal faaliyetler, sinema, konser, tiyatro, gezi kategorilerinde organizasyonlar düzenleyebilirler.

HedefFit : 2013 yılında hayata geçirdiğimiz Kurumsal Sağlık Programımız HedefFit ile çalışanlarımız sağlıklı yaşam, diyet gibi konularda danışmanlık alabilirler. Diyetisyen koçluğu, sağlık ve ergonomi seminerleri gibi çalışmalara katılabilirler.

Buddy Uygulaması : Aramıza katılan çalışma arkadaşlarımızın işe ve çalışma ortamlarına adaptasyonunun hızlı bir şekilde sağlanması amacıyla Buddy uygulamamız vardır. Oryantasyon eğitimlerinin ardından arkadaşlarımız buddy’lerinden gerekli desteği alabilirler.

Hedef Filo Kıyafet Yönetmeliği : Satış kadrolarında görev yapan arkadaşlarımız müşteriyle birebir iletişim kurdukları için resmi iş kıyafeti giyer, satış dışı kadrolarda görev yapan arkadaşlarımız ise spor şık (smart casual) bir giyim tarzı benimserler.

Vizyon Toplantıları : Yöneticilerimizin geçmiş yılı değerlendirdikleri ve bir sonraki senenin hedeflerini tüm çalışanlara aktardıkları ve tüm çalışanların katılımı esas olan; "Vizyon Toplantıları" yılda iki defa düzenlenir. Böylelikle tüm çalışanlarımız şirketin hedefleri, vizyonu hakkında çok daha net bilgilere erişme imkanı bulur.

Çalışan Etkinliği Anketi : Her yıl çalışan etkinliği anketi gerçekleştirerek çalışanlarımızın fikirlerini ve geri bildirimlerini alırız.

Sürprizli Gün : Çalışanlarımız için organize ettiğimiz bu günlerde, ofiste hiç beklemedikleri anlarda sürprizlerle karşılaşabilirler.

Hedef Akademi, çalışanlarımızın bireysel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile kurulmuştur. Çalışanlarımızın, aramıza katıldıkları ilk günden itibaren şirket kurum kültürümüze adapte olarak, işlerini severek yapmalarını hedefliyoruz.

Bilginin en büyük güç olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Hedef Akademi kapsamında, kurulduğu günden bu yana çalışanlarımızı hem mesleki hem de kişisel anlamda bilgilendirmek amacıyla birçok eğitim programı oluşturuldu.

Sadece çalışanlarımızın değil 6000’e yakın müşterimizin de gelişimlerine katkı sağlamak amacı ile de eğitim programları oluşturuyoruz.

Teknolojiyi yakından takip edip, en güncel sistem ve yöntemleri kullanarak çalışanlarımızın verimli ve keyifli bir biçimde öğrenmelerini amaçlıyoruz. Kendi online ve sınıf eğitimlerimizi tasarlayarak, kurum kültürümüze ve çalışanlarımıza uygun eğitim içerikleri oluşturuyoruz.

Çalışanlarımızı sadece teknik ve mesleki gelişim değil kişisel gelişim eğitimleri ile de destekliyoruz. Tüm çalışanlarımızın katılımına açık Pratik Sınıf programımız ile her ay farklı bir konu üzerinden çalışanlarımızın bireysel farkındalıklarını arttıracak eğitimleri organize ediyoruz.

Kişiye özel eğitim programlarımızı oluşturup, tek bir yöntem yerine birbirinden farklı eğitim yöntemlerini kullanarak daha kalıcı ve kişiye uygun eğitimler tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz.

Programlarımızın içerikleri;

 1. ÇALIŞAN GELİŞİM PROGRAMI
  • Mesleki Gelişim Programlarımız
   • Satış Gelişim Programı
   • Çağrı Merkezi Gelişim Programı
   • Yönetici Gelişim Programı
   • Yönetici Adayı Gelişim Programı
   • Departman Bazında Gelişim Programları
   • Unvan Bazında Gelişim Programları
   • Dış Konferans ve Seminerler
  • Oryantasyon – İşe Uyum Süreci Programımız
   • Teknik Eğitimler
   • İş Başı Mesleki Eğitimler
   • Buddy Uygulaması
   • Tekrar Eğitimleri
  • Kişisel Gelişim Programlarımız
   • Pratik Sınıf
   • Yabancı Dil Desteği
   • Açık Sınıf Dış Eğitimler
 2. MÜŞTERİ GELİŞİM PROGRAMI
  • Teknik Eğitim Programımız
   • Güvenli Sürüş Eğitimleri
   • İleri Sürüş Teknikleri Eğitimleri
 3. EĞİTİM/GELİŞİM METODLARIMIZ
  • Sınıf Eğitimleri
  • Online Eğitimler
  • Mobil Eğitimler
  • İş Başı Eğitim
  • Eğitim İçerik Geliştirme
 4. EĞİTİM KAYNAĞIMIZ
  • Eğitim Uzmanlarımız
  • İç Eğitmenler
  • Danışman Şirketler