Copilot

  • Copilot mobil uygulaması ile hasar, arıza, bakım, lastik ve muayene işlemlerinizi kolayca ve hızlıca yapabilir, her an yanınızda olan bir Copilot ile bütün sorunlarınızı çözersiniz.

Uygulamayı İndir, 7/24 Güvende Kal

Copilot QR Code
QR Kod ile İndir

Akıllı telefonun ile sol taraftaki QR kodu okutarak ilgili marketten uygulamamızı indirebilirsin.

Copilot App Store Copilot Google Play
Marketten İndir

Bağlantılar ile App Store veya Google Play Store’dan uygulamamızı indirebilirsin.

Uygulamayı, tüm Hedef Filo araç sürücüleri kullanabilir.

Copilot uygulamasını Google PlayStore ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Copilot uygulamasını, iOS platformunda iOS 9.1 ve üzeri, Android platformunda ise Android 4.1 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm Android ve iOS cihazlardan kullanabilirsiniz.

Uygulamaya kaydolmak için; E-Mail, İsim, Soy İsim, Telefon Numarası, Araç Plakası ve Ruhsat Numarası bilgilerinizi doğru bir biçimde girmeniz gerekmektedir. Ek olarak, uygulamaya giriş yapmak için kullanacağınız şifre de kuralla uygun bir biçimde belirlenmelidir. Tüm bilgiler doldurulduktan sonra, üye olurken verdiğiniz mail adresine gelen aktivasyon linkine tıklayarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Giriş şifresinin unutulduğu durumlarda mevcut şifrenin sıfırlanması gerekmektedir. Bunun için uygulamada bulunan Şifremi Unuttum bölümüne giriş yapıp uygulamaya kaydolduğunuz mail adresinizi girmeniz gerekmektedir. Mail adresinize gelen geçici şifreyi kullanarak uygulamaya tekrar giriş yapıp şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Evet. Bir araç için birden fazla kullanıcı Copilot uygulamasını kullanabilir. Bunun için her bir kullanıcının kendi bilgileri ile uygulamaya kaydolup Araç Plakası bölümüne aracın plakasını yazması yeterlidir.

Uygulamanın sol menüsünde yer alan Hesap bölümüne tıklayarak İsim, Soy İsim, Telefon Numarası bilgilerinizi değiştirebilir; Doğum Tarihi, Cinsiyet ve Ehliyet Numarası bilgilerinizi oluşturabilirsiniz. Bu menüde ek olarak Profil Fotoğrafınızı yükleyebilir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Plaka Numarası ve E-Mail bilgilerinizi yine bu menüde görüntüleyebilirsiniz fakat bu bilgileri değiştiremezsiniz.

Evet. Uygulamanın sol menüsünde yer alan Trafik Poliçesi bölümüne tıklayarak aracınıza ait trafik poliçesini görüntüleyebilir, dilerseniz telefonunuza indirebilir veya farklı kanallarla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın sol menüsünde yer alan Geri Bildirim alanını kullanarak tüm görüş, öneri ve geri bildirimlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Oluşturulan randevuların iptali veya değişimi uygulama üzerinden yapılamamaktadır. Bu gibi talepleriniz için Çözüm Merkezi ekibimizle görüşerek gerekli işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.