Zamandan Tasarruf

Teslimat Valesi

Teslimat Valesi ürünümüz kapsamında, sipariş sürecini tamamlamanızın ardından araçları çekici hizmetiyle adresinize teslim ediyoruz. Sıfır araçlar trafiğe çıkarılamadığı için aracı bayiden alamayacağınız durumlarda vale hizmeti sunuyoruz ve çekici hizmetiyle teslim ediyoruz.

İade Valesi

İade Valesi ürünümüz ile, sözleşme sonlandığında araçları bildirdiğiniz adresten teslim alıyoruz. Beyan ettiğiniz adrese ve teslim alınacak araç sayısına göre gerekirse çekici hizmetiyle araçları belirttiğiniz adresten alıyoruz. Böylece araç iade noktasında bekleyerek zaman kaybı yaşamanızı önlüyoruz.

Periyodik Bakım Valesi

Periyodik Bakım Valesi kapsamında, sözleşme süresi boyunca yapılması gereken periyodik bakım işlemleri için vale tahsis ediyoruz. Aracı servise götürme, serviste bekleme, servisten alma gibi operasyonel işlemlerde zaman ve olası iş kayıplarınızı önlüyoruz.

Lastik Valesi

Lastik Valesi, sözleşme süresi boyunca yılda iki kere yapılacak kış lastiği sökme/takma işlemleri ve dört mevsim lastiği değişimi için sunduğumuz hizmetimizdir. Aracı servise götürme, serviste bekleme, servisten alma gibi operasyonel işlemlerle zaman kaybetmemeniz için bu işleri biz hallediyoruz.

Yerinde Lastik Değişim Hizmeti

Yerinde Lastik Değişimi Hizmeti ile kış lastiği ve dört mevsim lastiklerin sökme/takma işlemlerini doğrudan sizin adresinizde yapıyoruz. Lastik değişimleri sizin adresinizde yapılacağı için iş gücü kaybı yaşamıyorsunuz. Tüm filonun lastik değiştirme organizasyonu aynı zamanda tamamlıyoruz.

Bu hizmeti şu an için sadece İstanbul genelinde verebiliyoruz.

Muayene Valesi

Muayene Valesi hizmetimiz kapsamında, araçların yasal olarak yapılması gereken muayene işlemlerini biz yapıyoruz. Aracı muayene istasyonuna götürme, istasyonda bekleme, istasyondan alma gibi operasyonel işlemler için zaman harcamanıza gerek kalmıyor.