Sürprizsiz Fatura

Fiyat Güvencesi

Fiyatı sabitleyerek km revizyonu yapmak istediğiniz kontratlarda sürpriz maliyetlerle karşılaşmanızı önlüyor, oluşabilecek km revizyonları için fiyat güvencesi veriyoruz.

Konfor Paket

Kullanıcı hatalarına bağlı, mekanik arıza ve öngörülemeyen risklerden kaynaklanabilen tüm maliyetleri biz üstleniyor, ekstra maliyetleri size yansıtmıyoruz. Böylece muhasebesel ve operasyonel takip süreçlerini ortadan kaldırıyoruz.

Araç İade Güvencesi

Genel kaporta hasarlarını, genel temizlik ve kullanım süresine bağlı olarak oluşabilecek aşınmalara karşı, güvence bedelini aylık kira ücretlerine ekliyoruz ve araç iadesi sonrasında sürpriz faturalarla karşılaşmanızı önlüyoruz.

İhtiyari Mali Mesuliyet

Araç sahibinin üçüncü kişilere vereceği maddi ya da bedensel zararlar, yasal limitler dâhilinde Zorunlu Trafik Sigortası ile çözülüyor ve söz konusu limitleri aşan kısmı ise İhtiyari Mali Mesuliyet (İMM) ürünümüz kapsamında biz karşılıyoruz.

Ferdi Kaza

Araçlarımızda gerçekleşen bir yaşam kaybı veya yaralanmalı kazalarınızı poliçe limitleri dahilinde tazmin ediyoruz.

Kayıp Anahtar Sigortası

Aracınızın anahtarının kaybolması ya da çalınması durumunda doğacak masraflara karşı sorumluluğu biz üstleniyoruz. Yeni anahtarın yapılması için sizden ek ücret talep etmiyoruz