Bizi Tanıyın

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir. Türkiye’nin en büyük müşteri yöneticisi ekibine sahip şirketimiz; İstanbul, İzmir, Bursa, Konya ve Ankara ofislerinde operasyonel kiralama süreçlerine hâkim, sektörel tecrübesiyle uzman yaklaşık 240 kişilik kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte.

Müşterilerimizin bizimle çalışmayı tercih etmesinin en önemli sebebi; yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirerek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibimiz. Müşterilerimiz istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir. Sahip olduğumuz bu özellikler ile yaklaşık 6000 kurumsal müşterimizin hayatını kolaylaştırıyor ve müşteri nezdinde fark yaratıyoruz.

Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyuyoruz.

MİSYONUMUZ

Uluslararası ölçekte, kurumlara ve bireylere; kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayan, iş ve yaşam kalitesini arttıran araç çözümleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Çalışanları, tedarikçileri ve teknolojiyle; kaliteli, yenilikçi ve özelleştirilmiş hizmetler sunarak müşterilerine değer katan öncü şirket olmak.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık; Müşterilerimizi dinler, ihtiyaçlarını anlar, beklentilerinin üzerine çıkmak için özen gösterir ve hızlı çözüm üretiriz.

Takım Çalışması; Hedef Filo olarak, uyum ve paylaşım içinde keyifle çalışır, birbirimizden aldığımız güç ile ortak amacımıza ulaşırız. “Ben” odaklı değil “Biz” odaklı düşünmeye değer veririz.

Sürekli Gelişim; İşimizi her gün daha iyi yapmak için sürekli sorgular, araştırır, kişisel gelişime zaman ayırır, yetenek ve yetkinliklerimizin gelişimi için yatırım yaparız. Bireysel üretkenliği destekleriz.

İş ve Özel Yaşam Dengesi; Hedef Filo olarak, iş ve özel yaşam dengesinin sağlanması ve sürdürülebilirliği bizim için oldukça önemlidir.

Yenilikçilik; Araştırma ve geliştirmeye önem vererek, şirketimize ve müşterilerimize artı değer sağlayacak; fikir, yöntem ve çözümler üretiriz.

Sonuç Odaklılık; Hedefimize odaklanır, doğru sonuca kararlılıkla ve zamanında ulaşırız.

Kalite ve Müşteri Şikâyeti Politikamız

Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri müşteri beklentilerine uygun seviyede sunmak, müşteri geri bildirimlerini önyargısız şekilde alarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.

Mutlu çalışanlarla başarılarımızı arttırmak
Uygun gelişim, tanınma, takdir ve ödüllendirme olanaklarının sunulduğu, etkinliği ve bağlılığı yüksek mutlu çalışanlar ile başarılar elde etmek.

Süreçlerle yönetim ve sürekli iyileştirmeyi çalışma felsefesi olarak benimsemek
İlk seferde hizmeti doğru sağlamak ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek.

Tedarikçilerimizin hizmet kalitesini sürekli arttırmak
Tedarikçilerimizle uzun soluklu iş birliği kurarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak.

Yasalara ve mevzuata uygun olarak kalite standardizasyonu sağlamak
Yasalara ve mevzuata bağlı kalarak kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek.

Kalite Sertifikalarımız

ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Standardı ISO 10002-2018 Müşteri Memnuniyeti Standardı