Bursa Filo Kiralama ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Turizm, tekstil, otomotiv ve tarım gibi çeşitli sektörlerin öne çıktığı Bursa’da onlarca farklı şirket ve firma bulunuyor. Şirketlerin üretim, dağıtım ve şirket içi ulaşım gibi ihtiyaçlarında ise filo kiralama seçenekleri pek çok avantaj sağlıyor. Bursa araç kiralama filo hizmeti sektörlerin dinamizmine, şirketlerin marka kimliğine ve ulaşım gereksinimlerine yanıt veriyor. Böylece şirketlere bu şehirde iş yönetimi yapmanın ayrıcalıklı bir tarafını göstermeyi hedefliyor. Bursa yıllık araç kiralamayla siz de Bursa’daki şirketinizin ulaşım sürecini çok daha kaliteli hale getirmeye ne dersiniz? Öncesinde gelin, Bursa filo araç kiralama sektörünü daha yakından tanıyalım!

1. Bursa Filo Araç Kiralama Sektörüne Genel Bakış

Bursa hem bulunduğu konum hem de sunduğu olanaklarla pek çok sektörün faaliyet gösterdiği şehirlerden. Öyle ki her geçen gün İstanbul ve Kocaeli’nin iş potansiyelini kendisine çeken Bursa, aynı zamanda çevresindeki büyük illerin trafiğinden de nasibini alıyor. Haliyle Bursa’da şirket ulaşımını operasyonel ve maddi anlamda yönetmek zorlaşıyor. Bursa filo araç kiralama ise tam bu noktada şirketlere ve firmalara ulaşım konusunda destek oluyor.
Bursa filo kiralama hizmeti, şirket sermayesini sarsmadan şirket çalışanları ve üst düzey yöneticiler için konforlu bir ulaşım ağı oluşturma konusunda öne çıkıyor. Bu hizmetle şirketinizin gelişim yolculuğunda araç problemini düşünmeden ilerlemeniz ve uzun dönem kiralama avantajları ile bu süreci zahmetsizce yönetmeniz mümkün. Bursa iş dünyasının düzenine ayak uydurmak için Bursa araç kiralama hizmetine şehirdeki tüm büyük ve prestijli şirketler gibi siz de bir şans verebilirsiniz!

2. Bursa'da Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları

 1. Şirket sermayesini korur: Bursa filo kiralama hizmetinden yararlanarak şirketinizin sermayesini güvence altına alabilirsiniz. Şirketinize ait bir ulaşım ağı oluşturmak için araç satın alma masrafını doğrudan üzerinizden alan filo kiralama, şirketinizin mevcut bütçesini korumak için etkileyici bir çözüm sunuyor.
 2. Araç masraflarını ortadan kaldırır: Bursa’da şirketiniz için binek ve ticari araç kiralama hizmetini tercih ederek araç masraflarından muaf olabilirsiniz. Günümüzde pek çok profesyonel filo şirketi, araç kiralama hizmeti kapsamında araca ait Katma Değer Vergisi (KDV) ve Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini üstleniyor. Bu sayede şirketiniz kiraladığı araçları herhangi bir vergi ödemeden yıl boyunca kullanabiliyor.
 3. Şirkete ait verimli ulaşım ağı oluşturur: Bursa filo kiralama, şirketinize ulaşım ağı yaratmak veya mevcuttaki ulaşım sistemini güçlendirmek için ideal bir seçenek sunuyor.
 4. Operasyonel süreçlere odaklanmayı sağlar: Şirket filosuyla ilgilenmek için zaman ayırmak bazen büyük bir iş kaybına neden olabiliyor. Filo kiralama firmaları bu aşamada araç muayenesi, araçların rutin bakımları ve filo yönetimi konusunda şirketlerin yanında oluyor. Bu sayede şirketiniz ulaşımla ilgili detayları düşünmeden yalnızca verimliliğe odaklanabiliyor.

Bursa’da ticari ve binek araç kiralama hizmetinden yararlanmak için filo şirketi seçimini doğru yapmak tahmin ettiğinizden çok daha önemli. Bu aşamada şirketinizin beklentilerine cevap verecek ve filo kiralama sürecini sizler için konforlu hale getirecek bir filo kiralama firması tercih etmeye özen göstermelisiniz. Bunun için bilinirliği yüksek ve sektöründe öncü konumunda yer alan filo kiralama şirketlerine yönelebilirsiniz. Sonucunda şirketin sunduğu hizmetlerle ulaşım ağınızın güçlendiğini görebilirsiniz.

3. Bursa'da Filo Kiralama Şirketi Seçeneğiniz Hedef Filo!

Bursa’da şirketinizin filo ihtiyacını karşılayacak bir filo kiralama şirketi aradığınızda Hedef Filo seçenekleriniz arasında öne çıkıyor. Bursa’da faaliyet gösteren seçkin ve bilinir firmalardan biri olan Hedef Filo, sunduğu hizmetlerle şirketinizin ulaşım ihtiyacını ileri bir boyuta taşıyor. Hedef Filo, kapsamlı ve iyi düşünülmüş bir filo kiralama deneyimi sunarak müşterilerini memnun ediyor. Hedef Filo ile yapacağınız sözleşme dahilinde alabileceğiniz uzun vadeli kiralamada ekstra hizmetler ile Bursa filo araç kiralama adımını çok daha etkili hale de getirebilirsiniz. Hedef Filo’nun sunduğu hizmetleri sizin için aşağıda sıralıyoruz!

3.1. Hedef Filo'nun Sunduğu Hizmetler

 1. Profesyonel danışmanlık hizmeti: Şirketinize en uygun seçenekleri görmek için alanında uzman portföy yöneticileri opsiyonlar belirliyor. Bu sayede uzun dönem kiralama hizmetinden maksimum oranda verim almanız mümkün oluyor.
 2. İl bazlı plaka hizmeti: Şirket araçlarınızın plakasını “16” yani Bursa’nın plaka koduyla teslim almak isterseniz, Hedef Filo bu talebinizi yerine getiriyor.
 3. Araç bakım hizmeti: Bursa uzun dönem araç kiralama hizmeti kapsamında kullandığınız araçların yıllık bakımları Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu servislerde ücretsiz olarak yapılıyor.
 4. Arıza ve yol yardım hizmeti: Bursa trafiğinde arıza ve yol yardımına ihtiyaç duyarsanız Hedef Filo anlaşmalı olduğu servislerle şirketiniz için pratik bir çözüm sunuyor.
 5. Hasar/kaza için işlem hizmeti: Hasar ve kaza durumlarında kiraladığınız filo araçların masraflarını sözleşmeye bağlı olarak Hedef Filo üstleniyor.
 6. İkame araç hizmeti: Kiraladığınız aracın kaza yapması ya da hasar görmesi durumunda Hedef Filo ikame araç desteği sunuyor.
 7. Lastik değişim hizmeti: Şirket olarak belirli bir süre kullandığınız araçların lastikleri Hedef Filo tarafından ücretsiz olarak değiştiriliyor.
 8. HGS (Hızlı Geçiş Sistemi) temin hizmeti: Bursa’dan İstanbul’a ya da farklı bir noktaya giderken HGS ile ilgili tüm ücretlendirmeler Hedef Filo tarafından karşılanıyor.
 9. Trafik, sigorta, muayene takip ve ödeme hizmeti: Bursa filo araç kiralama sürecinde kullandığınız araçlara ait trafik sigortası, vergi ve harçlar ve muayene işlemleri gibi tüm ücret ve masrafları Hedef Filo karşılıyor.

4. Bursa'da Filo Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

 1. Bursa’da faaliyet gösteren şirketiniz için filo araç kiralama hizmetinden yararlanmak için öncelikle filo firmasına gitmeniz, telefonla ulaşmanız ya da internetteki uzun dönem araç kiralama formunu doldurmanız gerekiyor.
 2. Şirketin portföy yöneticileriyle yapacağınız kısa bir görüşmenin ardından şirketiniz için en uygun araçlar uzun dönem vade seçenekleriyle sunuluyor.
 3. Şirketinizin gereksinimlerine göre seçilen araçlar doğrultusunda araç kiralama işlemi yapılıyor.
 4. Sözleşmeyi imzalarken filo firmasına bazı resmi belgeleri sunmak gerekebiliyor. İmzaların ardından uzun dönem araç kiralama süreci başlamış oluyor.

5. Bursa'da Yıllık Araç ve Filo Kiralama Fiyatları

Bursa yıllık araç kiralama fiyatları araç sayısı, araç modeli, kiralama süresi ve ek hizmetler gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiyor. Eğer bütçenize uygun bir filo kiralama hizmeti arıyorsanız, Hedef Filo’nun esnek ödeme seçenekleriyle filo araç kiralama sürecini kolayca planlayabilirsiniz.

Şirketinize araç kiralamanın avantajlı yolunu keşfetmek için hemen şimdi Hedef Filo’nun filo kiralama teklifi sayfasını ziyaret edebilir ve ilgili formu doldurabilirsiniz. Hadi, Bursa filo araç kiralama fiyatlarını öğrenmek ve Hedef Filo’yla kendinize güçlü bir ulaşım ağı oluşturmak için daha fazla vakit kaybetmeyin!