Ankara Filo Kiralama ve Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Şehrin yoğun temposuna yetişebilmek, ulaşım maliyetlerini kontrol altında tutabilmek, bakım ve sigorta gibi maliyetleri en aza indirebilmek için filo kiralama seçenekleri çeşitli faydalar sağlayabiliyor. Siz de Ankara filo kiralama hizmetleriyle bunlar gibi birçok avantajın tadını çıkarabilirsiniz. Fakat öncesinde gelin, uzun dönem araç kiralama Ankara için neden gerekli tüm yönleriyle irdeleyelim!

1. Ankara Filo Araç Kiralama Sektörüne Genel Bakış

Başkent Ankara, siyasetin merkezi olmakla kalmıyor iş dünyasının da nabzını tutuyor. Birçok hükümet binası, büyükelçilik ve uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapan Ankara, şehir dışından pek çok misafir ağırlıyor. Sanat ve eğlence organizasyonlarıyla da Ankara hem şehir içinden hem de başka illerden gelen ziyaretçilere ev sahipliği yapıyor.

Yoğun bir tempoya sahip olan Ankara’da işleri yetiştirmek için araç kullanımına ihtiyaç duyuluyor. Ankara’da bulunan firmaların araç kiralaması iş yükünü hafifletmek ve işleri hızlandırmak için bir hayli önemli. Bu nedenle şirketlerin kendi faaliyetlerine uygun uzun dönem kiralık araçlara yönelmesi önem taşıyor.

2. Ankara'da Uzun Dönem Araç Kiralama Avantajları

Yoğun tempolu bir şehir olan Ankara, sık sık önemli toplantılara ve çeşitli iş seyahatlerine ev sahipliği yapıyor. Ankara'da işleri yoluna koymak ve her etkinliğe tam zamanında yetişebilmek binek ve ticari araç kiralama hizmetlerinden geçiyor. Ankara filo araç kiralama firmalarıyla şirketinizin ihtiyaçlarını karşılayacak araçlara daha az maliyetle ulaşabilirsiniz.

Filo kiralama şirketleri vergi indirimleri, esnek ödeme seçenekleri, geniş araç portföyleri ve alanında uzman çalışanlardan oluşan kadrosuyla işlerinizi hızlandırırken şirket sermayenizi korumaya da yardımcı oluyor. Ancak öncelikle Ankara yıllık araç kiralama fiyatlarını ve Ankara filo kiralama şirketlerini incelemeniz gerekiyor. Bu sayede uzun dönem kiralama avantajları ile şirketiniz için en uygun araçlara sahip olabilir, işlerinizi her zamankinden daha hızlı tamamlayabilirsiniz.

3. Ankara'da Filo Kiralama Şirketi Seçeneğiniz: Hedef Filo!

Filo kiralama Ankara için olmazsa olmaz. Bu durumda çalışanlarınıza en iyi hizmeti sağlayabilmek için filo yönetimi konusunda başarılı firmalara yönelmeniz gerekiyor. Ankara’da uzun dönem araç kiralama hizmeti alabilmek için geniş araç portföyü, hayat kolaylaştıran hizmetleri ve uzman kadrosuyla Hedef Filo’yu tercih edebilirsiniz.

3.1. Hedef Filo'nun Sunduğu Hizmetler

 1. Özelleştirilmiş hizmet: Hedef Filo, uzun dönem araç kiralama hizmetiyle her şirketin ihtiyacına özel bir hizmet sunuyor.
 2. Uzman çalışanlar: Alanında uzman portföy yöneticileriyle çözüm odaklı çalışmalar yürütüyor.
 3. Kesintisiz destek: Hedef Filo Ankara'da uzun dönem araç kiralama hizmetiyle 7/24 destek sunuyor. 7/24 çalışan şirket çözüm merkezi, tüm sorunları en hızlı şekilde yanıtlamaya özen gösteriyor.
 4. Geniş araç portföyü: Her ihtiyaca yönelik marka ve model alternatifleriyle ayrıcalıklı bir hizmet vadediyor.
 5. Esnek ödeme koşulları: Esnek ödeme imkanları ve geliştirilebilen sözleşme metinleriyle riskleri en aza indirerek şirketler için en uygun şartları sağlamaya özen gösteriyor.
 6. Evrak takibi: Hedef Filo, Ankara yıllık araç kiralama hizmetlerinde araç tedarik ve teslimat koordinasyonu gibi evrak takip işlemlerini üstleniyor.
 7. Anlaşmalı servis noktaları: Hedef Filo'nun Türkiye genelindeki anlaşmalı servisleri Ankara filo araç kiralama hizmetleri için de geçerli. Bu sayede Hedef Filo şirketlere hiçbir ek ücret çıkarmadan kiralanan araçların periyodik bakım hizmetini tamamlıyor.
 8. Lastik değişim hizmeti: Hedef Filo, Ankara rent a car filo hizmetleri sayesinde belirlenen kilometrelerde bedel talep etmeden lastik değiştirme hizmeti sunuyor.
 9. İkame araç temini: Hedef Filo hasar veya arıza onarımlarının 24 saati aşması durumunda Ankara oto filo kiralama hizmetleri kapsamında şirketlere ikame araç tedarik ediyor.
 10. Ödeme avantajları: Hedef Filo ile araç kiralama işlemi gerçekleştiğinde kasko, trafik sigortası ve MTV ödemeleri de Hedef Filo tarafından takip ediliyor.
 11. Ekstra avantajlar: Uzun vadeli kiralamada ekstra hizmetler sunarak ek ürün ve faydalarla hayatı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

4. Ankara'da Filo Araç Kiralama Nasıl Yapılır?

Doğru filo kiralama firmasıyla çalışıldığı takdirde Ankara'da yıllık kiralık araç işlemleri rahatlıkla tamamlanabiliyor. Ankara'da ticari ya da binek araç kiralama işlemleri için uygun bulduğunuz filo firmasıyla iletişime geçmeniz yeterli. Bu noktada Ankara'da filo kiralama hizmeti veren şirketleri araştırmalı, kendi ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz doğrultusunda seçiminizi yapmalısınız.

 1. İhtiyaçlarınızı belirleyin: Öncelikle Ankara'da yıllık araç kiralamak için hangi tür araçlara ihtiyacınız olduğuna ve ne kadar süreyle kiralama yapacağınıza karar vermelisiniz.
 2. Firma seçimi: Ankara'da filo araç kiralama hizmeti sunan pek çok firma bulunuyor. Bu firmalar fiyatlar, sözleşme şartları, hizmet kalitesi ve araç portföyü gibi konularda birbirlerinden ayrılıyor. Bu nedenle Ankara filo kiralama firmalarını inceleyip şirketiniz için en uygun alternatifi seçmelisiniz.
 3. Araç seçimi: Ankara filo araç kiralama firmaları birbirlerinden farklı araç portföyüne sahip olabiliyor. İşinizin gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak, şirketinize prestij kazandıracak ve sizi yarı yolda bırakmayacak sıfır araçlara sahip firmalarla görüşmelisiniz.
 4. Araç teslimi ve iade: Ankara'daki oto filo kiralama firmalarıyla anlaşmadan önce araçları dikkatlice incelemeli, mevcut bir hasar varsa sözleşmeye ekletmelisiniz. Kiralama süresi sona erdiğinde araç için ekstra ücret ödemeden iade edebileceğinizden emin olmalısınız.
 5. Yol yardımı ve acil durumlar: Ankara filo araç kiralama firmaları arasından seçim yaparken yol yardımı sunan ve acil durumlarda 7/24 ulaşabileceğiniz firmaları tercih etmelisiniz. Bu sayede hem çalışanlarınız zor durumda kalmadan hem de işleriniz aksamadan araçların ihtiyaç duyduğu bakımı almasını sağlayabilirsiniz.
 6. Rezervasyon yapın: Ankara filo oto kiralama firmaları arasından kriterlerinize uyan şirketlerle yüz yüze görüşmek için rezervasyon oluşturabilirsiniz. Böylece nihai kararınızı daha iyi bir şekilde verebilirsiniz.
 7. Kiralama sözleşmesi ve sigorta: Ankara filo araç kiralama firmaları arasından seçiminizi yaptıysanız araç kiralama işlemi sırasında sözleşme imzalamalısınız. Sözleşme maddelerini dikkatlice okumalı ve değişiklik yapmak istediğiniz kısımları imzalamadan önce net bir dille belirtmelisiniz.
 8. Maliyetler ve ödemeler: Ankara'da bir yıllık araç kiralama fiyatları filo kiralama şirketlerine göre değişkenlik gösteriyor. Sözleşme imzalarken ödeme yöntemi, taksit imkanları ve ödeme tarihlerini net bir şekilde konuşmalısınız. Bu adımların her birini şirketinize para girişi olan tarihlere göre ayarlamalısınız.

5. Ankara'da Yıllık Araç ve Filo Kiralama Fiyatları

Ankara'da yıllık araç kiralama fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Araçların türü, kiralama süresi, kiralanacak araç sayısı, sigorta seçenekleri, araçların yakıt türü, vergiler ve kiralama firmalarının sunduğu hizmetler yıllık araç ve filo kiralama fiyatlarının farklılaşmasına yol açıyor. Ankara filo oto kiralama hizmeti almadan önce beğendiğiniz firmalardan teklif alabilirsiniz. Filo kiralama teklifi ile Hedef Filo'nun teklif detaylarını öğrenebilirsiniz.

Hedef Filo’nun sunduğu hizmetler ve esnek ödeme seçenekleriyle şirketiniz ve çalışanlarınız için en uygun sıfır araçlara ulaşabilirsiniz. Hadi, Hedef Filo’yla işlerinizi hızlandırmaya hemen başlayın!