Uzun Dönem Araç Kiralamada Online İşlem Kolaylığı

Uzun dönem araç kiralama; bir diğer adıyla “operasyonel araç kiralama”, hemen her konuda pek çok avantaja sahip bir yöntem. Neden mi? Araçları satın alma yolu tercih edildiğinde, bunu finanse etmek için öncelikli olarak öz kaynakları kullanmak ya da kredi çekmek arasında bir seçim yapmak gerekiyor. Sonrasında ise kredi- faiz araştırmaları, pazarlık süreçleri, vergi takibi, bakım-onarım işlemleri, HGS/OGS temini ve araçların yenilenmesi gibi pek çok iş yükü beraberinde geliyor. Bu da zaman ve maliyet açısından çoğunlukla dezavantaj olabiliyor.

Uzun dönem araç kiralama ise buna nazaran çok daha pratik ve tasarruflu bir yöntem oluyor. Çünkü operasyonel araç kiralama firmaları, sözleşme süresi boyunca araçlarla ilgili tüm konularda kapsamlı çözümler sunuyor. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti öncelikli ilkesi olarak benimseyen Hedef Filo, her sene müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda online sistemlerini de geliştirmeyi ihmal etmiyor.

Hedef Filo’nun Online Sistemleri ile Zaman Kazanın!

Hedef Filo’nun sunduğu online işlem ayrıcalığı sayesinde gerek finansal gerekse de operasyonel tüm işlemler dijital ortamda gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede herhangi bir talep, takip ya da sorun bildirimi için mesainizden ödün vererek uzun vakitler ayırmanıza gerek kalmıyor. Ve dahası, ihtiyaç duyduğunuzda saat ve tarih fark etmeksizin 7/24 hizmet almanız mümkün hale geliyor.

Hedefnet Nedir?

Hedefnet; Hedef Filo’nun hizmet verdiği şirketlerin filo yöneticilerine, araçlarıyla ilgili her türlü işlemi gerçekleştirebilmesi için sunduğu bir online platform. Bu sistem, finansal ya da operasyonel tüm işlemler için 7/24 kullanılabiliyor.

Hedefnet Aracılığıyla Sağlanan Hizmetler

Finansal İşlemler Operasyonel İşlemler
 1. Fatura görüntüleme
 2. Cari hesap ekstresi görüntüleme
 3. HGS/OGS geçiş ve yükleme detayları görüntüleme
 4. Muhasebesel mutabakat
 1. Filo araç detaylarını görüntüleme
 2. Ürün ve hizmet sözleşmelerini görüntüleme
 3. Araç kilometre güncelleme
 4. Vaka kayıtlarını görüntüleme
 5. İletişim bilgilerini güncelleme

Copilot Nedir?

Hedef Filo Copilot ise müşterilerin sözleşme süresi boyunca araçlarıyla ilgili pek çok işlem için kullanabilecekleri bir mobil uygulama. Google Play Store ya da App Store aracılığıyla akıllı telefonlara yüklenebilen bu uygulama; kısa bir üyelik aşamasının ardından hemen kullanıma açılıyor.

 • Hasar bildirimi
 • Arıza bildirimi
 • Çekici talebi
 • İkame araç talebi
 • Bakım periyodu takibi
 • Yeni lastik talebi

Copilot uygulaması sayesinde, acil durumlarda Hedef Filo hep yanı başınızda!

Online Hizmetlerden Tüm Araç Kullanıcıları Yararlanabiliyor

Hedef Filo’dan şirket arabası kiralama süreci başladıktan sonra, araçları kullanan herkes sağlanan online hizmetlerden faydalanabiliyor. Hedefnet platformunda bu imkana sahip olmak için; filo yöneticisi olarak tanımlanan kişinin, sistemdeki kullanıcı işlemleri bölümüne tıklayarak diğer kullanıcıları da sisteme eklemesi gerekiyor.

Hedef Filo Copilot uygulaması için ise araçları kullanan sürücülerin uygulamayı mobil cihazlarına yüklemesi ve üyelik oluşturması yeterli oluyor. Bu sayede araçla ilgili herhangi bir problem olduğunda, görevi şirketinizden tek bir kişinin üstlenmesi gerekmiyor. Dolayısıyla bu gibi durumlarda kapı kapı dolaşmak gibi bir zorunluluk bulunmuyor ve çok daha hızlı çözüm imkanı sağlanıyor.

Özetle; Hedef Filo’nun şirketinize olan ilgisi, imzalar atıldıktan sonra da daima aynı özenle devam ediyor.