Renault Filo Kiralama

Renault Fluence

Teknoloji yüklü Renault Fluence, dijital donanımı ile çağımıza üstün bir performansla ayak uyduruyor. 7 inç ekranlı, dokunmatik ve kullanımı oldukça kolay olan tablet ile ses tanıma, gerçek zamanlı trafik bilgileri, internet bağlantısı ve ekonomik sürüş önerileri gibi özelliklere sahip. Ayrıca telefonla konuşmak için Bluetooth bağlantısı ile aracınızla bağlanmanız yeterli.

Hedef Filo avantajlarından yararlanarak kiralayacağınız Renault Fluence, geniş ve modern bir içyapıya sahip. Konforun ön planda tutulduğu tasarımı, yepyeni bir döşeme tarzı destekliyor. Genişliğini sadece araç içinde değil bagajda da hissedebilirsiniz çünkü arka koltuğu bagaj ihtiyacınıza göre katlayabilirsiniz. Özellikle şehir içi ulaşımda akıcı sürüş ile buluşmak için Renault Fluence, kiralayabileceğiniz en harika araçların başında geliyor.

Renault Fluence Teknik Özellikler

Model Renault Fluence
Motor 1.5 dCi 110 bg
Motor Silindir Hacmi 1461
Maksimum güç kW (bg) 81 (110)
0-100 km/s 11
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 4,6 - 5,6
CO2 g/km 120

Renault Clio Sport Tourer

Tutku, heyecan ve enerjik çizgileriyle Renault dünyasının en karizmatik üyesi Clio Sport Tourer, tüm özellikleriyle çekiciliğini kat kat arttırmayı başarıyor. Trafikteki her anınızı keyifle buluşturan Clio’nun silindirleri küçültülmesine rağmen asla gücünden ödün vermeyen bir motoru bulunuyor. Üstelik çevreci sürüş için Driving ECO2 özelliği ile hem yakıt tüketimini hem de CO2 salınımını azaltıyor. Clio Sport Tourer, çevreyi düşündüğü gibi aracın içini de düşünüyor ve hava kirliliği sensörü ile aracın içindeki küçük partikülleri en aza indiriyor. Konfor konusunda büyük otomobillerde bulunan tüm rahatlığa ve teknolojiye sahip Clio, multimedya özelliklerini de kolay kullanım sunan bir elektronik düzenlemede bir araya getiriyor. Yağmurla baş etmek için silecek ayarı ile vakit kaybetmenize gerek kalmıyor çünkü Renault Clio Sport Tourer, yağmurun şiddetine göre sileceklerini kendi çalıştırıyor.

Hedef Filo avantajlarıyla kiralayacağınız Renault Clio Sport Tourer ile konforlu bir sürüş keyfine hazır olun.

Renault Clio Sport Tourer Teknik Özellikler

Model Renault Clio Sport Tourer
Motor 1.5 dCi 75 bg
Motor Silindir Hacmi 1461
Maksimum güç kW (bg) 55 (75)
0-100 km/s 14"3
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 3,6 - 4,3
CO2 g/km 95