Opel Filo Kiralama

Opel Astra Sedan

Stil sahibi ve şık bir araç arayanların Opel Astra Sedan ilk anda dikkatlerini çekecek. Baş döndüren tasarımı, filo kiralama hizmetlerinin ayrıcalıklarıyla bir araya geldiğinde araba kullanırken kendiniz sonsuz güvende hissedeceksiniz. Bir arabanın hem şık hem sportif hem de zarif olabileceğinin kanıtı olan Opel Astra, dış tasarımında sergilediği güzelliği iç tasarımında da barındırıyor. Akıllı saklama imkanları, 5 kişiye kadar üstün kalite konfor ve özel tasarım döşemeleriyle kişisel konfor ihtiyacınızı en mükemmel şekilde karşılıyor. Özellikle bir aile arabası olarak ideal bir kullanım sunan Opel Astra Sedan, sürüşe duyarlı ön farlara sahip. Yani direksiyonu takip eden ve yolunuzu her zaman aydınlatmayı hedefleyen LED farlarınız var. Kendinizi her zaman ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak hız sabitleyici, pasif güvenlik ve kör nokta uyarı sistemi ile tüm aileyi güvende tutuyor.

Opel Astra Sedan Teknik Özellikler

Model Astra Sedan
Motor 1.6 lt. CDTI ECOTEC
Motor Silindir Hacmi 1598
Maksimum güç kW (bg) 110
0-100 km/s 11,9
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 3,9
CO2 g/km 97

Opel Corsa

Yenilikçi düşünce ve Alman mükemmeliyetçiliğinin bir araya geldiği Opel Corsa her yönüyle kusursuz bir araç ve filo kiralama tercihlerinin arasında en kullanışlı seçeneklerin başında geliyor. Opel Corsa, birbirinden avantajlı kiralama seçenekleriyle Hedef Filo’da!

Eşsiz ve heykelsi bir tasarıma sahip Opel Corsa, çekici ve sportif tarzıyla yollarda fark yaratmanızı sağlayacak. Dış tasarımıyla sizi büyülemeyi başaran Opel Corsa, iç tasarımıyla da aklınızı başınızdan alacak. Özel materyaller kullanılarak oluşturulan Opel Corsa iç tasarımı, sırtınızı düşünen koltuklar, en özel kumaş ve döşemelerle buluşunca konfor konusunda sınıfının en iyilerinden biri olmayı başarıyor. Filo kiralama hizmetleriyle bir araya gelen Premium Opel Eye teknolojisi, fazladan gözlere sahip olmanızı sağlıyor. Güvenlik konusunda düşünmeniz gereken her şey, Opel Eye’da takip ediyor ve arabanızda olduğunuz her an kendinizi güvende hissetmenizi garantiliyor.

Intellilink adını taşıyan üstün araç teknolojisi ise 7 inç ekranlı bir akıllı sistem. Ellerinizi kullanmadan her şeye müdahale edebilmenize yarayan Intellilink, telefon görüşmeleri, mail okuma ve cevaplama gibi birçok işlemi sesinizle gerçekleştirebilmeniz i sağlıyor. Üstelik Bluetooth ve USB bağlantılarıyla da tüm cihazlarınızı aracınıza entegre edebilir, dilediğiniz müziği özgürce dinleyebilirsiniz.

Opel Corsa Teknik Özellikler

Model Corsa
Motor 1.2 lt. ECOTEC
Motor Silindir Hacmi 1229
Maksimum güç kW (bg) 70
0-100 km/s 16
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 6,7
CO2 g/km 126