Nissan Filo Kiralama

Nissan X-Tronic

Toplamda 7 ileri kademe sürüş seçeneği bulunan Nissan Qashqai X-Tronik, hem şehir hayatında hem de arazi koşullarında en iyi performansı yakalamak isteyenler için en ideal seçeneklerden biri. Bu özel araç, en avantajlı filo kiralama seçenekleriyle Hedef Filo’da sizleri bekliyor.

Özellikle uzun yolculuklarda her sürücü sessiz ve sarsıntısız bir sürüş ister. Nissan X-Tronik hem otomatik vitesin konforu hem de manuel vitesin dinamizmini size sunuyor. Seyahat ederken vites değişim hissini tamamen ortadan kaldırıyor ve aracın gücü ile torku da sizin kontrolünüzde kalıyor. ECO moduna geçtiğinizde güçlü ama tasarruflu bir sürüş seçeneği sunan araç, SPORT moduna geçtiğiniz zaman dinamik sürüş keyfini sonuna kadar yaşatıyor. Performans ve konforun harika bir uyum içinde olduğu Nissan otomobil, hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar çekici bir iç tasarıma sahip. İç tasarımında hem prestiji hem de kullanım rahatlığını net bir şekilde tecrübe edeceksiniz. Siz de şirket filonuza bir Nissan Qashqai X-Tronik katmak isterseniz Hedef Filo’dan teklif alabilirsiniz.

Nissan X-Tronic Teknik Özellikler

Motor Silindir Hacmi 1598
Maksimum güç (ps / dd) 130 / 4000
0-100 km/s (sn) 10,5 (11,4)
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 5,7 (5,8)
CO2 g/km 129 (135)

Nissan Qashqai

Crossover segmentinin yaratıcısı, sınıfının lideri Nissan Qashqai Hedef Filo'da

Cesur tasarım, segmentinin en gelişmiş teknolojileri, Premium kalite sunan iç tasarım, teknik ve teknolojik özellikler, sürücü kontrolü ve konforunu en üst düzeye taşıyan segmentinin en gelişmiş teknolojisi, Nissan Connect, Akıllı Park sistemi, Hareketli Nesne Algılama Sistemi ve 7" Ekranı ile dünyanın en rahat park edilen aracı. Nissan Qashqai ile şehir yaşamınızı kolaylaştırın. Şehrin vazgeçilmezi Nissan Qashqai Hedef Filo'da. Nissan Qashqai... Şehir Benim!

Nissan Qashqai Teknik Özellikler

Motor Silindir Hacmi 1598
Maksimum güç (ps / dd) 130 / 4000
0-100 km/s (sn) 11,1
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 5,3
CO2 g/km 119