Hedef Filo’nun İhtiyacınıza Uygun Ödeme Seçeneklerini Hemen Keşfedin

Filo kiralama hizmetleri; taşımacılık, teslimat ve ulaşım gereksinimi olan şirketlerde araç ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde karşılanabilmesi adına güçlü bir çözüm sunuyor. Filo hizmetlerini tüm işletmeler için erişilebilir ve avantajlı bir seçeneğe dönüştürmeyi amaçlayan Hedef Filo ise bu alanda, şirketlere kaynak kullanımı ve bütçe açısından kolaylıklar sağlayacak cazip ödeme seçenekleri sunuyor.

Hedef Filo’nun sunduğu uygun araç kiralama ödeme seçenekleri ile şirketler, planlarını aksatmadan ve nakit akışı kesilmek zorunda kalmadan bütçelerini çok daha verimli bir şekilde yönetebiliyor!

1. Araç & Filo Kiralamada Esnek Ödeme Seçenekleri

Hedef Filo’dan araç kiralama işlemlerinde, tercihinize göre faydalanabileceğiniz dört farklı uygun ödeme seçeneği bulunuyor:

1.1. Sabit Kira Ödeme

Kira sözleşmesinin devam ettiği her ay sabit ödeme yapmak isteyen şirketlerin tercih edebileceği ödeme seçeneğidir.

1.2. Peşinatlı Ödeme

İlk başta peşinat vererek sonraki kira bedellerinin düşürülmesini sağlayan ödeme seçeneğidir. Sonraki senelerde filo kiralamasına devam etmeyi planlayan ve bu süre zarfında daha az kira vermek isteyen şirketler için uygundur.

1.3. Yıllık Artan Ödeme

Özellikle de büyümekte olan şirketler için ideal bir ödeme seçeneğidir. İlk yıl daha düşük, sonraki yıllarda ise giderek artan tutarlarda kira ödemeye imkan tanır. Bu sayede şirketlerin kiralama süresince nakit akışını ayarlamalarına yardımcı olur.

1.4. Peşinatlı Yıllık Artan

Peşinatlı ödeme ve yıllık artan ödeme seçeneklerinin birleştiği ödeme seçeneğidir. İlk yıl aylık kira bedeli peşinat verilerek daha da düşürülür. Kira tutarları, hazırlanan kontrata uygun olarak sonraki yıllarda kademeli bir şekilde artar.

2. Hedef Filo’dan Araç Kiralamada Uygun Ödeme Seçenekleri ve Avantajları

Hedef Filo’nun araç ve filo kiralamada sunduğu esnek ödeme seçenekleri, şirketlerin uzun vadeli bütçe yönetimine ve kâr düzeylerini korumalarına/artırmalarına yardımcı oluyor. Filo kiralama ödeme seçeneklerinin esnekliği sayesinde, kazanca göre ödeme planlaması yapılabiliyor. Peki, Hedef Filo'nun müşterilerine sunduğu bu opsiyonlar sizce şirketlere tam olarak hangi ayrıcalıkları sağlıyor olabilir?

  1. Kışın iş hacminizde daralma yaşıyorsanız ödemelerinizi yazın yapabilirsiniz.
  2. Şimdi kiralayıp üç ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
  3. Ödemelerinizi üç ayda bir yapabilirsiniz.
  4. Her kilometre için fiyatı baştan belirleme seçeneği ile ne kadar ödeme yapacağınızı önden belirleyebilirsiniz.
  5. Önceden belirlenmiş ve sürpriz tutarlar içermeyen faturalar ile işletmenizin finansal gücünü cironuzla doğru orantılı olarak koruyabilirsiniz.

3. Hedef Filo’nun Filo Araç Kiralama Hizmetleri

Hedef Filo’nun filo araç kiralama hizmetlerine ek olarak faydalanılabilen avantajlı ürünleri; beklenmedik kaza ve hasar durumları, lastik değişim ihtiyacı ve daha pek çok duruma karşı sorunsuz bir operasyonel deneyim sunuyor. Öyleyse gelin; bu fırsatlarla dolu ek ürünleri de şimdi daha yakından inceleyelim:

3.1. Araç İade Güvencesi

Kiralanan araçlarda aşınma, genel temizlik ve genel kaporta hasarları gibi sorunlar söz konusu olduğunda, şirketlerin bütçesini yüksek tutarlı ek faturalandırmalara karşı güvence altına alır.

3.2. Bedelsiz Erken İade Hakkı

Çoklu araç kiralaması yapan müşterilere sunulan bir hizmettir. Kiralanan araçların sayısı iş durumuna göre azaltılmak istendiğinde, filo hacminin erken iade bedeli ödenmeden ölçeklendirilebilmesine imkan tanır.

3.3. Kiralık Araç Erken İade Güvencesi

Sözleşme bitmeden ihtiyaç fazlası haline gelen araçların ilk bir yıl sonrasında indirimli erken iade bedelleriyle teslim edilebilmesini sağlar. Bu sayede erken iade giderleri azalırken, iş süreçlerindeki esneklik de artar.

3.4. Konfor Paket

Her şey dahil hizmet ile kullanıcı hatalarına bağlı mekanik arızalardan ve risklerden dolayı meydana gelen tüm maliyetlerin Hedef Filo tarafından karşılanmasını sağlar.

3.5. Sat Kazan Kirala Kazan

Şirkete kayıtlı araçların Hedef Filo tarafından piyasa değerinde hızlıca satılabilmesini ve ihtiyaç duyulan yeni araçların anında kiralanabilmesini sağlar. Bu sayede şirkete nakit sağlanırken, satış operasyonu süreçleriyle vakit kayıplarının da önüne geçilir.

3.6. Vale Ürünleri

Kira süresi boyunca araçların ihtiyaç duyduğu lastik değişimi ve hasar onarımı gibi hizmetlerin, Hedef Filo’nun yönlendireceği vale aracılığı ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

3.7. Yerinde Lastik Değişim Hizmeti

İstanbul ve Gebze’de faaliyet gösteren işletmelere sunulan bir hizmettir. Müşterilerin kış lastiği ve dört mevsim lastiklerinin sökme/takma işlemlerinin kendi adreslerinde yapılmasını sağlar. Böylece güvenli sürüş şartları şirket çalışanlarının ekstra efor harcamasına gerek olmadan hazır hale getirilir.

3.8. Yakıt Yönetim Sistemi

Şirket araçlarına tüm Opet akaryakıt istasyonlarından indirimli yakıt alma avantajı sunar. Üstelik sürücülerin dolum sırasında herhangi bir ödeme yapmasına gerek kalmaz. Aynı zamanda plaka bazlı yakıt dolum bilgilerine ulaşma olanağı da sunan bu hizmet, yakıt giderlerini kontrol altına alarak şirketlere kolaylık sağlar.

Siz de Hedef Filo’da yer alan esnek ödeme seçenekleriyle bütçenize en uygun planlamayı yaparken, ek hizmetler ile de operasyonel süreçlerinizdeki verimliliği en üst noktaya çıkarabilirsiniz!