Ford Filo Kiralama

Ford Mondeo

Ford Mondeo’ya baktığınız an keskin hatları, cesur duruşu ve heyecan verici detayları çekecek ilk olarak dikkatinizi çekecek. Yolun hiç bitmemesini isteyeceğiniz konforu ise Ford Mondeo deneyimini kusursuzlaştıran en önemli özelliklerin başında geliyor. Özellikle dinamik LED ön farları, direksiyon ile senkronize hareket ettikleri için her zaman yolunuz çok daha profesyonel bir görüş yakalamanızı sağlayacak. İleri teknoloji LED ışıkların farkını, ilk anda anlayabilirsiniz. Akıllı bir telefondan farksız olan Ford SYNC 2 teknolojisi, sesinizi elleriniz gibi kullanmanızı sağlıyor. Söylediğiniz komutları anlayan ve aramalar yapmanızı, müzik değiştirmenizi, mesaj yazıp okumanızı sağlıyor. Ford SYNC 2, hem USB hem de SD kart girişine sahip. Böylece dilediğiniz müziği oldukça kolay bir bağlantı ile dinleyebiliyorsunuz. Sony Müzik Sistemi’nin size sunacağı kusursuz ses ile yolculuk yapmak her zamankinden daha keyifli hale gelecek.

Ford Mondeo Teknik Özellikler

Model Ford Mondeo
Motor 1.5 EcoBoost 160PS A/T
Motor Silindir Hacmi 1499
Maksimum güç kW (bg) 160 / 6000
0-100 km/s 13,8
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 7,2
CO2 g/km 168

Ford Focus

Dünyanın en çok tercih edilen arabası Ford Focus her zamanki gibi cesur, sportif ve daha güvenli. Şehir içinde araba kullanmayı bir keyiften çok daha öteye taşıyan Ford Focus, avantajlı filo kiralama fırsatlarıyla Hedef Filo’da!

Ford Focus’un alışık olduğumuz sadece ve fonksiyonel iç tasarımı yine kusursuz bir şekilde iç mekanda sizi bekliyor. Aracın her noktasından konforun ve güvenliğin sinyallerini alabilirsiniz. Üstelik özenli detaylar ve kaliteli işçilik, Focus’un içinde kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlıyor. Her koşulda kusursuz ve problemsiz bir görüş sağlayan dinamik ön far teknolojisi, direksiyonunuzu takip ederek yolunuzu aydınlatmak üzere tasarlandı. Hava durumuna göre de kararları kendi alan bu akıllı far sistemi ile artık çok daha net bir görüş kazanacaksınız. Ford SYNC 2 adını taşıyan akıllı teknoloji, ses komutlarıyla müzik açmanızı, telefonla aramalar yapmanızı ve telefon karşılamanızı, belirlenen komutlarla mesajlar yazmanızı sağlıyor. Yani, elinizi kımıldatmadan tüm cihazlarınızı kullanabiliyorsunuz. Üstün bir sürüş keyfi için, Ford Focus her zamanki gibi kusursuz bir çalışmanın ürünü.

Ford Focus Teknik Özellikler

Model Ford Focus
Motor 1.6L Duratec 125PS
Motor Silindir Hacmi 1596
Maksimum güç kW (bg) 125 / 6000
0-100 km/s 11,0
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 6,0
CO2 g/km 139

Ford Fiesta

Daha zevkli, konforlu ve güvenli bir yolculuk sunan Ford Fiesta, filo kiralamada özel avantajlarla Hedef Filo’da!

Bir akıllı telefon gibi, teknolojinin tüm yenilikçi dokunuşlarını taşıyan Ford Fiesta, yenilenmiş modern tarzıyla kendinizi ayrıcalıklı hissetmeniz için tüm özelliklere sahip. Renklerindeki canlı görüntüsü, gücünü yansıtan kaslı ön kapakları ve teknolojiye selam veren özel kesim LED farlarıyla gözünüzü Ford Fiesta’dan almakta biraz zorlanabilirsiniz. İç tasarımında, konforu ilk sıraya yerleştiren araçta, en kaliteli malzemeler kullanıldı. EcoMode bilgi sistemi bulunan Ford Fiesta, size yakıt tasarrufunda oldukça düşünceli bir yol gösterici haline geliyor. Araç kullanma yöntemlerinizi analiz eden bu akıllı sistem daha sonra topladığı verilerle size nasıl daha fazla yakıt tasarrufu edebileceğinizi gösteriyor. Ford Fiesta’nın üstün zekasında bir de Sony ses sistemi bulunuyor. Arabanızda yaşayacağınız müzik zevkini üstün kalitede tecrübe etme şansını bulacaksınız. Ergonomik ve konforlu iç mekanında hem akıllı bir sisteme sahip olacaksınız hem de güvenliği her an hissedeceksiniz.

Ford Fiesta Teknik Özellikler

Model Ford Fiesta
Motor 1.0L EcoBoost 140 PS Start/Stop Manuel
Motor Silindir Hacmi 1400
Maksimum güç kW (bg) 140 / 6000
0-100 km/s 9,0
Ortalama Yakıt Tüketimi (şehir içi) 4,5
CO2 g/km 104