İhtiyacına Uygun Esnek Ödeme Seçenekleri Hedef Filo'da

Birçok şirket için filo araçları işlerinin bel kemiğini oluşturuyor. Uzun dönem filo kiralamayı tercih eden firmalar, yatırımı işlerine yapıyor, filo kiralamanın hem operasyonel hem de bütçesel kolaylığını yaşıyor. Hedef Filo’nun sunduğu esnek ödeme seçenekleri ile şirketler, nakit akışlarına ve bütçelerine göre kendi ödeme planlarını kendileri yapıyor, işleri aksatmıyor.

Hedef Filo’nun, filo aracı işinin olmazsa olmazı olan şirketler için nakit akışını planlamalarını sağlayacak, her bütçeye uygun esnek ödeme çözümleri neler mi?

Sabit Kira Ödeme : Filosunu kiraladığı süre boyunca her ay sabit ödeme yapmak isteyen şirketler sabit kira ödeme seçeneğini tercih edebilirler.

Peşinatlı Ödeme : İlk etapta peşinat vererek sonraki kira bedellerinin düşürülmesini sağlayan bu seçenek, önümüzdeki senelerde daha az kira vermek isteyen firmalar tarafından tercih edilebilir.

Yıllık Artan Ödeme : Firmaların filo kiraladıkları süre boyunca nakit akışını ayarlamalarını sağlayacak, ilk yıl daha düşük sonraki yıllarda giderek artan tutarlarda kira ödemeye imkan veren ödeme seçeneğidir.

Peşinatlı Yıllık Artan : Peşinatlı ödeme ile yıllık artan ödemenin birleşimi olan bu ödeme seçeneğinde, peşinat vererek ilk yıl aylık kira bedelinin daha da düşmesi sağlanır. Kontrata göre sonraki yıllarda kira artarak ödenir.

Siz de Hedef Filo’nun size uygun esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak uzun dönem araç kiralamak istiyorsanız filo kiralama teklif formumuzu doldurun, konusunda uzman portföy yöneticilerimiz sizinle iletişime geçsin!