Hedef Filo Global Mobilite Ağı OneNet’e Katıldı

2018 yılında BMW’nin bünyesinde faaliyet yürüten Global filo kiralama şirketi Alphabet, Türkiye’deki stratejik partneri olarak Hedef Filo’yu seçmişti. Yapılan anlaşma kapsamında, Alphabet’in Türkiye’de faaliyet gösteren uluslararası müşterilerinin filo kiralama operasyonu sorumluluğu Hedef Filo tarafından üstlenilmişti.

İmzalanan anlaşma sonrasında Alphabet ile bir uyum programı başlatıldı. Program kapsamında; Hedef Filo’nun iç organizasyonundan uluslararası satış sürecine, yüksek kaliteli ürün servis portföyünden hizmetlerin kalitesinin raporlanmasına, ortak pazarlama aktivitelerinin düzenlenmesinden sürdürülebilirlik standartlarının uygulanmasına kadar 52 kriterde değerlendirilen Hedef Filo, tüm kriterlerde verdiği nitelikli hizmetiyle kısa sürede sertifikasyon sürecini tamamladı. Verilen sertifika ile Hedef Filo, Alphabet’in uluslararası müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlayan global mobilite ağı Alphabet OneNet’in de bir parçası haline geldi.

Sertifika, Almanya Münih’teki Alphabet Genel Müdürlük ofisinde, üst düzey yöneticilerin katılımı ile imzalanarak Hedef Filo’ya takdim edildi.

Dünyada operasyonel filo kiralama konusunda otorite olarak gösterilen firmalardan biri olan Alphabet’in partneri olarak, Hedef Filo’nun uluslararası şirketlere sağladığı operasyonel kiralama hizmetlerinin kalitesi sertifika ile bir kez daha tescillenmiş oldu.