HGS ve OGS Limit Güncellemeleri

İlk yükleme tutarı, yalnızca yeni alınan HGS ürünleri için geçerlidir. Mevcut araçlarda bulunan HGS ürünlerini etkilememektedir.

Minimum otomatik yükleme alt limiti 100 TL’dir.

Mevcut alt limitiniz 100 TL veya üzerinde ise herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yoktur. Mevcut alt limitiniz geçerlidir. Örneğin alt limiti daha önce 100 TL olarak belirlediyseniz bu tutarda bir değişiklik olmayacaktır.

Yeni HGS kartı için ilk yükleme miktarı 75 TL’dir.

Ücret değişiklikleri Hedef Filo’dan kiralanan tüm araçlar için geçerlidir.

Otomatik yükleme alt limiti ve hali hazırda 100 TL olan standart otomatik yükleme tutarlarını geçişlerde limit problemi olmayacak şekilde (kullanım sıklığına göre değişkenlik gösterebilir) arttırmanızı öneriyoruz. Müşterilerimizin önemli kısmı alt limiti 500 TL, yükleme tutarını 500 TL olarak belirlemektedir.

HGS  limiti arttırma dilekçesi (Dilekçe Linki) örneğini şirketinizin antetli kağıtlarına yazdırarak formu doldurmalı ve ıslak imzalı adresimize gönderebilirsiniz.

Limit güncelleme dilekçesi bir şirket yetkilisi tarafından doldurulmalıdır.

Limit güncelleme dilekçesini indirmek için tıklayınız.

Dilekçeyi şirketinizin antetli kağıdına yazdırıp, ilgili alanları doldursayınız tıklayınız. kayıt oluşturup, bizlere iletebilirsiniz.

Yeni güncel limitler ve ücretler tüm yeni alınan HGS etiketleri Örneğin araç camı değişiminden dolayı güncellenen HGS değişmesi halinde güncel limitler ve fiyatlar sizin için de geçerli olacak.

PTTEM kurumu ile olan anlaşmamızdan dolayı araçlarımızdaki HGS etiketlerini diğer bankalara aktarmamız mümkün olmamaktadır.