İlk yükleme tutarı, yalnızca yeni alınan HGS/OGS ürünleri için geçerlidir. Mevcut araçlarda bulunan HGS/OGS ürünlerini etkilememektedir.

Minimum otomatik yükleme alt limiti 20 TL’den 30 TL’ye çıkmıştır.

Mevcut alt limitiniz 30 TL veya üzerinde ise herhangi bir güncelleme yapmanıza gerek yoktur. Mevcut alt limitiniz geçerlidir. Örneğin alt limiti daha önce 50 TL olarak belirlediyseniz bu tutarda bir değişiklik olmayacaktır.

Yeni HGS/OGS kartı için ilk yükleme miktarı 30 TL’den 50 TL’ye çıkmıştır.

Ücret değişiklikleri Hedef Filo’dan kiralanan tüm araçlar için geçerlidir.

Otomatik yükleme alt limiti ve hali hazırda 100 TL olan standart otomatik yükleme tutarlarını geçişlerde limit problemi olmayacak şekilde (kullanım sıklığına göre değişkenlik gösterebilir) arttırmanızı öneriyoruz. Müşterilerimizin önemli kısmı alt limiti 50 TL, yükleme tutarını 150 TL olarak belirlemektedir.

HGS ve OGS limiti arttırma dilekçesi (Dilekçe Linki) örneğini şirketinizin antetli kağıtlarına yazdırarak formu doldurmalı ve ıslak imzalı adresimize gönderebilirsiniz.

Limit güncelleme dilekçesi bir şirket yetkilisi tarafından doldurulmalıdır.

Limit güncelleme dilekçesini indirmek için tıklayınız.

Dilekçeyi şirketinizin antetli kağıdına yazdırıp, ilgili alanları doldursayınız aşağıda belirttiğimiz adresimize gönderebilirsiniz.

Hedef Filo Çözüm Merkezi, Merkez Mahallesi, Cendere Caddesi, No:22, 34400, Kağıthane/İstanbul

Yeni güncel limitler ve ücretler tüm yeni alınan HGS etiketleri ve OGS cihazları için geçerli olacaktır. Örneğin araç camı değişiminden dolayı güncellenen HGS veya OGS’nizin değişmesi halinde güncel limitler ve fiyatlar sizin için de geçerli olacak.

İş Bankası ile olan anlaşmamızdan dolayı araçlarımızdaki HGS etiket ve OGS cihazlarını diğer bankalara aktarmamız mümkün olmamaktadır.

Detaylı bilgi almak için 444 1 433 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.