Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir. Türkiye’nin en büyük müşteri yöneticisi ekibine sahip şirketimiz İstanbul’da 2 olmak üzere İzmir, Bursa, Ankara ve Adana ofislerinde yaklaşık 200 personeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Operasyonel kiralama süreçlerine hakim, sektörel tecrübesi olan uzman kadromuz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiriz. Yüksek hizmet standardını Türkiye genelinde sağlamak ve bu hizmetleri müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirmek sektörde fark yaratan uygulamalarla öne çıkma prensibi, bizimle çalışmak için tercih nedeni olmuştur. Müşterilerimiz istedikleri aracı, istedikleri süre boyunca, istedikleri para biriminde, kendilerine özel hazırlanabilen ödeme planlarında ve farklı hizmetlerle tedarik edebilmektedir. Sahip olduğumuz bu özellikler ile yaklaşık 4000 kurumsal müşterimizin hayatını kolaylaştırır ve müşteri nezdinde fark yaratırız.

Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

Vizyonumuz:

Sektöre yön veren, müşteri ve tedarikçiler tarafından en çok tercih edilen, yenilikte ve hizmette lider şirket olmak.

Misyonumuz:

Ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşan yolu açmak.

Değerlerimiz:

Hedef Filo olarak inanıyoruz ki, başarıya açılan kapının anahtarı, kendi değerlerimizin sürekliliğine bağlıdır. Biliyoruz ki bizim değerlerimiz, sizlerin katma değerlerine dönüşecektir.

Önderlik: Diğerlerinin takip edebilmesi için birilerinin yolu açması gerekir. Biz sektörde öncü olmak adına yola koyulduk ve bu yolda kararlılığımızı hiç elden bırakmadık.

Kolaylık / Esneklik: Hayatı kolaylaştırmanın yolu, doğası gereği esnek olmalıdır. İş hayatınıza kolaylık getirmek üzere esnekliğin analitik uzmanlarına dönüştük.

Ayrıcalık: Bizim için ayrıcalık demek, her müşterimizin kendine özel ihtiyaçları olduğunu bilerek hizmet vermek demektir. Ayrıcalıklı hizmet deneyimini tüm müşterilerimize yaşatmayı hedefledik.

Çözüm Odaklılık: Sorunları dillendirmek kolaydır, zor olan çözüm konuşmaktır. Biz enerjimizi çözümlere odakladık.

Empati: Çözüm üretmek her şeyden önce anlamayı gerektirir. İhtiyaçlarınızı anlamak için dinliyor, size en uygun çözümü üretmek için çalışıyoruz.

Memnuniyet: Her şeyin yolunda aktığı bir sistem her zaman geri bildirimlerle beslenmelidir. Sizlerin memnuniyetini araştırırken hep birlikte ilerliyor olmanın da keyfini yaşıyoruz.

Tutarlılık: Güvenilir bir platform yaratmanın temel direklerinden biri de tutarlılıktır. Sözümüzün arkasında durmak, bizim için işimizin arkasında durmaktır. Çünkü bizim işimiz bizim sözümüzdür.

Kalite Politikamız:

Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek hizmetler sunmak, müşteri geri bildirimlerini etkin şekilde yönetmek, müşteri memnuniyetini arttıracak çalışmalar yapmak.

Ekip olarak süreçlerle yönetim ve sürekli iyileştirmeyi çalışma felsefesi olarak benimsemek
Müşteri memnuniyetinin çalışan mutluluğu ile ilişkisinin bilincinde, çalışanlarımıza gelişim ve öğrenme imkanı sunmak, kalite hedefleri doğrultusunda süreç performansımızı sürekli iyileştirmek.

Araç ve filo çözümlerini ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli artırmak
Tedarikçilerimiz ile karşılıklı güven ve uzun soluklu işbirliği kurmak, sunduğumuz hizmete değer katacak gelişimlere açık olmak.

Yasal şartlara ve mevzuata uygun olarak kalite standardizasyonu sağlamak
Yasal şartlara ve mevzuata bağlı kalmak, bu şartları tutarlı bir şekilde yerine getirmek ve şartlara uygun olarak yönetim sistemimizi sürekli olarak geliştirmek.