Hedef Filo, işinde uzman profesyonel ekibiyle hedefinize giden yolda kullanacağınız aracı seçmenizde size yardımcı olur. Farklı segmentlerdeki yüzlerce marka ve model arasından ihtiyaçlarınıza en uygun olan aracı bulmanızı ve operasyonel filo kiralama için en uygun fiyatlı paketi seçmenizi sağlar.

Hedef Filo’dan kiraladığınız araçların plakaları siz nereliyseniz oralı olur.

Yeni sipariş edilecek araçlar için geçerli olan bu uygulama ile kiraladığınız araçları talebiniz doğrultusunda 34, 35, 06 veya 16 plakalarla seçebilirsiniz.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki tüm periyodik bakımları, sözleşme şartları dahilinde Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Periyodik bakım ve onarımlara ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Hedef Filo tarafından karşılanır.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası tüm arıza ve yol yardım işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu yetkili servislerde yaptırılır. Arıza, yol yardım ve olası çekici işlemlerine ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği ve ilintili işçilik ücretleri Hedef Filo tarafından karşılanır.

Aracınızın kira süresi dâhilindeki olası hasar/kaza işlemleri, sözleşme şartları dahilinde, Hedef Filo’nun anlaşmalı olduğu hasar servislerinde yaptırılır. Hasar onarımlarına ilişkin masraflar, gerekli olması durumunda parça değişikliği, ilintili işçilik ücretleri ve çekici işlemleri, sözleşme şartları dahilinde Hedef Filo tarafından karşılanır.

Hedef Filo’dan kiraladığınız aracınızla ilgili bir sorun yaşamanız durumunda, 444 1 433 numaralı Hedef Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek, sözleşmede belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Lastiklerin sözleşmede belirtilen km kadar kullanılmış olması durumunda lastiklerin değişimi yapılır, yeni lastik bedelleri ve lastik değişimi ile ilgili masraflar Hedef Filo tarafından karşılanır. Kiralama sözleşmesinde kış lastiği ile ilgili bir madde mevcut ise kış lastiği temini ve mevcut lastiklerin saklanma işlemleri de söz konusu olacaktır.

444 1 433 numaralı Hedef Filo Müşteri Hizmetleri’ni arayarak HGS talebinde bulunabilirsiniz. Cihazınız Hedef Filo tarafından temin edilerek adresinize kargo ile gönderilir. HGS ile ilgili tüm işlemler Hedef Filo tarafından yapılarak geçiş ücretleri sizlerden tahsil edilir.

Kiraladığınız aracınıza ait trafik sigortası ile vergi ve harçlar (taşıt pulu dâhil) Hedef Filo tarafından karşılanır. Egzoz emisyon pulu bazı illerde sizin tarafınızdan alınmakta ancak maliyeti Hedef Filo tarafından karşılanmaktadır.

Egzoz emisyon ölçüm ve muayene işlemlerinize ait ücret ve masraflarınız da Hedef Filo tarafından karşılanır.

Aracınızı dilerseniz yurt dışında da kullanmaya devam edebilirsiniz. Aracınızı yurtdışında kullanmak üzere işlemleri başlatmak ve detaylı bilgi almak için 444 1 433 numaralı Hedef Filo Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Hedef Filo Müşteri Hizmetleri gerekli vekâletname, sigorta poliçesi vb. evrak işlemlerini tamamlayıp sizlere iletir.

Fiyat Teklifi Al