Hedef Filo - Alphabet İşbirliği

Türk ve Alman şirketler arasındaki ekonomik iş birliklerine bir yenisi daha eklendi. Filo kiralama sektöründe 15 yılını kutlayan Hedef Filo, BMW Group bünyesinde 1997 yılından itibaren faaliyet yürüten ve uluslararası filo kiralama ve Yönetimi konusunda uzman olan Alphabet ile anlaşmaya vardı. Bu doğrultuda, Alphabet’in Türkiye’deki bütün kiralama operasyonunu Hedef Filo yönetecek.

32 ülkede mobilite adına önemli adımlar atan ve portfolyosunda 700 binden fazla araba ve hafif ticari araç bulunan Alphabet, dünya çapında dördüncü sırada.

Hedef Filo – Athlon İşbirliği

Geniş ürün portföyü ve global standartlara sahip kaliteli hizmet yelpazesi ile uluslararası şirketlere hizmet vermekte deneyimli olan Hedef Filo, 100 seneden uzun süredir Avrupa’nın en büyük global operasyonel kiralama şirketi olan Athlon ile anlaşmaya vardı.

Bu işbirliği kapsamında, Athlon’un Türkiye’deki bütün kiralama operasyonunu Hedef Filo yönetecek. Merkezi Hollanda’da bulunan Athlon’un Avrupa’daki 11 ülkede 425.000 aracı bulunmaktadır. Athlon uluslararası müşterilerine 20’den fazla ülkede güvenilir iş ortakları ile hizmet vermektedir.

Athlon Daimler AG’nin bir şirleti ve Daimler Mobility AG tarafından yönetilmekte.

Athlon ağına erişmek için tıklayınız.