Filomingo Kimdir?

Hedef Filo’nun yeni dijital markası Filomingo, filo kiralamanın kurallarını değiştirerek, hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan bir online araç kiralama platformudur. Bu amaç doğrultusunda, Türkiye’de ilk kez online kiralama işlemini hizmete sunmuştur.

Filomingo’da Her Şey Online

Filomingo’nun tüm hizmetlerine bilgisayar veya telefondan kolayca ulaşabilirsin. Yerinden kalkmadan, aracını seçer, firma değerlendirme ve evrak işlerini kolayca halleder, şirket aracı kiralama işlemlerini tamamlarsın.

Kullandığın Km Kadar Öde

Aracını Filomingo.com’dan kiralayarak birçok avantajdan faydalanabilirsin. Filomingo’da kullandığın kilometre kadar öder, kullanmadığını geri alırsın. Böylece gereksiz maliyetlerden kurtulursun.

Cepte Filomingo

Filomingo’nun mobil uygulamasını tüm uygulama marketlerinden ücretsiz indirebilir, uygulama üzerinden arıza, bakım, hasar, lastik ve çekici gibi birçok işlemi kolayca yapabilirsin.

Webte Filomingo

Filomingo web sitesine üye girişi yaparak kiraladığın araçlarına ait tüm bilgilere 7/24 ulaşabilir, operasyonel ve muhasebesel tüm işlemlerini istediğin zaman online olarak gerçekleştirebilirsin.

Filomingo.com.tr