Yeni Nesil Navigasyon Uygulamalarının Sahip Oldukları Etkileyici Özellikler

Çoğu kişinin bilmediği veya henüz keşfedemediği navigasyon özelliklerini, sizin için bir araya getirdik. Bundan sonra trafikte çok daha rahat edebilirsiniz.

Tomtom ile park yeri bulmak çok daha kolay

Yeni nesil bir navigasyon uygulaması olan Tomtom ile artık trafikte en sık yaşadığınız sorun olan park yeri bulma derdine veda edebilirsiniz. Yolunuzun üzerindeki müsait yerleri size gösteren Tomtom aynı zamanda geniş ekranıyla da işinizi kolaylaştırıyor.

IGO

HUD Display özelliği ile telefonunuzun ekranını aracınızın camına yansıtabilirsiniz. Böylece telefon ekranına bakmak için gözlerinizi yoldan ayırmanıza gerek kalmaz. Kullanış açısından oldukça kolay bir menüsü bulunan IGO, güvenliği öncelik alarak tasarlanan bir uygulama. Yeni araba kullananlar veya şehre yabancı olanlar için ideal bir kullanıma sahip.

Sygic

Rahat kullanım imkanı ile işinizi kolaylaştıran Sygic uygulaması, geldiğiniz yoldan aynı şekilde geri dönmenizde size yardımcı oluyor. Üstelik kullandığı görseller de oldukça kullanışlı ve eğlenceli. Fakat Sygic’in en önemli özelliklerinin başında koordinat girerek adres bulma ve yönlendirme özelliği geliyor. Koordinatlarla arası iyi olanların vazgeçilmez uygulaması olacak Sygic, yürüyerek adres arayanlar için de ideal çünkü pusulayı oldukça başarılı kullanıyor.

Yandex

Yandex en çok kullanılan navigasyon uygulamalarının başında geliyor. Oldukça kullanışlı olan ve trafiğe göre farklı yol seçenekleri sunan Yandex, kullanıcıların trafik, kaza, yol çalışması gibi durumları anlık olarak bildirmesine olanak sağlıyor. Böylece yolunuzun üzerinde karşınıza çıkabilecek her durumdan haberdar olabildiğiniz gibi diğer sürücüleri de haberdar edebiliyorsunuz.