Hedef Filo

Hakkımızda   

2003 yılında başlayan yolculuğumuzu, bugün 3.000 metrekarede faaliyet gösteren 18.000 adetlik araç filosuna sahip, Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olarak devam ettiriyor ve bugüne kadar yaptıklarımızı bir başarı öyküsüne dönüştürmüş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu başarının ardındaki deneyimi sizlerle paylaşmak adına her an her anlamda kendimizi gelişime ve ilerlemeye açık tutuyoruz.

Ne Yapıyoruz?

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile firmalara prestij, kolaylık ve finansal çözüm destekleri sunuyoruz.

Bu süreçte; resmi işlemlerin tüm takibini yapmak, herhangi bir kaza ya da mekanik onarım durumunda yedek (geçici) araç sağlamak. İhtiyacınız kadar filo kiralama hizmetleri satın alabilme esnekliği sunarak en kaliteli ve modern hizmetlerimizle müşterilerimizin kurumsal hayattarına kolaylık ve konfor katıyoruz.

Bunun yanı sıra onarım ve bakım hizmetleriyle de firmaların maliyetlerini düşürmelerine destek oluyoruz.

Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

Vizyonumuz:

Sektöre yön veren, müşteri ve tedarikçiler tarafından en çok tercih edilen, yenilikçilikte ve hizmette lider şirket olmak.

Misyonumuz:

Ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşan yolu açmak.

Felsefemiz:

En sıkıcı ve sıradan zorunlulukların bile keyifli deneyimler haline getirilebileceğine inanıyoruz; çünkü her anımız çok değerli.

Konforlu ve prestijli bir şekilde yaşamak herkesin hakkı. Hayatı kolaylaştırmak adına her sorunun bir çözümü olduğuna inanıyoruz.

Beraber kazanılan başarıların değerli ve kalıcı olduğunu düşünüyoruz.