Hedef Filo

Hakkımızda

2003 yılında başlayan yolculuğumuza bugün 20.000 adetlik araç filosuyla Türkiye’nin öncü filo kiralama şirketi olarak devam ediyoruz. Bugüne kadar yaptıklarımızı bir başarı öyküsüne dönüştürmenin mutluluğunu yaşarken, başarının arkasındaki deneyimi sizlerle paylaşmaktan keyif alıyoruz. Sektöre yön veren ve en çok tercih edilen, yenilik ve hizmette lider şirket olmanın yanı sıra müşterilerimiz için başarıya ulaşan yolu açmak da ana hedeflerimiz arasında yer alıyor.
Hedef büyümekse, Hedef Filo.

Ne Yapıyoruz?

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile firmalara prestij, kolaylık ve finansal çözüm destekleri sunuyoruz.

Bu süreçte; resmi işlemlerin tüm takibini yapmak, herhangi bir kaza ya da mekanik onarım durumunda yedek (geçici) araç sağlamak. İhtiyacınız kadar filo kiralama hizmetleri satın alabilme esnekliği sunarak en kaliteli ve modern hizmetlerimizle müşterilerimizin kurumsal hayatlarına kolaylık ve konfor katıyoruz.

Bunun yanı sıra onarım ve bakım hizmetleriyle de firmaların maliyetlerini düşürmelerine destek oluyoruz.

Yaptığımız işi kısaca; "güvenilir bir çözüm ortaklığı sunmak" olarak tanımlamanızdan keyif duyarız.

Vizyonumuz:

Sektöre yön veren, müşteri ve tedarikçiler tarafından en çok tercih edilen, yenilikçilikte ve hizmette lider şirket olmak.

Misyonumuz:

Ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşan yolu açmak.

Felsefemiz:

En sıkıcı ve sıradan zorunlulukların bile keyifli deneyimler haline getirilebileceğine inanıyoruz; çünkü her anımız çok değerli.

Konforlu ve prestijli bir şekilde yaşamak herkesin hakkı. Hayatı kolaylaştırmak adına her sorunun bir çözümü olduğuna inanıyoruz.

Beraber kazanılan başarıların değerli ve kalıcı olduğunu düşünüyoruz.

Kalite Politikamız:

Müşteri memnuniyetini öncelikli ve en üst seviyede tutmak
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verecek hizmetler sunmak, müşteri geri bildirimlerini etkin şekilde yönetmek, müşteri memnuniyetini arttıracak çalışmalar yapmak.

Ekip olarak süreçlerle yönetim ve sürekli iyileştirmeyi çalışma felsefesi olarak benimsemek
Müşteri memnuniyetinin çalışan mutluluğu ile ilişkisinin bilincinde, çalışanlarımıza gelişim ve öğrenme imkanı sunmak, kalite hedefleri doğrultusunda süreç performansımızı sürekli iyileştirmek.

Araç ve filo çözümlerini ve satış sonrası hizmet kalitesini sürekli artırmak
Tedarikçilerimiz ile karşılıklı güven ve uzun soluklu işbirliği kurmak, sunduğumuz hizmete değer katacak gelişimlere açık olmak.